تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

با مشارکت دانشمندان ترک در آلمان واکسن کوید-19 آماده است

11.11.2020

این خبر همچنین به دلیل دانشمندان ترکی پروفسور اوور شاهین، بنیانگذار و مدیرعامل و دکتر اوزلم تورجی، مدیر ارشد پزشکی BioNTech مورد توجه رسانه های ترکیه قرار گرفته است.فایزر و بیونتچ (Pfizer and BioNTech) روز دوشنبه 9 نوامبر اعلام کردند که پیشرفت قابل توجهی را در توسعه واکسن علیه کوید-19 انجام داده اند. بر اساس نتایج اولیه از مرحله سوم آزمایشات در حال انجام، این واکسن بیش از 90 درصد در جلوگیری از کوید-19 در شرکت کنندگان موثر بوده است. این خبر همچنین به دلیل دانشمندان ترکی پروفسور اوور شاهین، بنیانگذار و مدیرعامل و دکتر اوزلم تورجی، مدیر ارشد پزشکی BioNTech مورد توجه رسانه های ترکیه قرار گرفته است.

بیش از 90 درصد موثر علیه کوید-19

اولین موارد کوید-19 در دسامبر 2019 توسط مقامات در شهر ووهان چین گزارش شد و سپس در سراسر جهان گسترش یافت. از آن زمان تاکنون، این بیماری همه گیر بیش از 49 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است. همه شرکت های داروسازی در جستجوی واکسن با هدف رهایی بشر از این بیماری شده اند و در نهایت یکی از آنها با خبرهای خوبی منتشر شد.
بیونتچ مستقر در آلمان و شریک آن شركت فایزر مستقر در آمریكا روز دوشنبه 9 نوامبر 2020 اعلام کردند كه اولین نتایج آزمایشات در حال انجام نشان داده كه واكسن آنها 90 درصد در پیشگیری از عفونتهای کوید-19 موثر بوده است. این شرکت ها تاکنون نزدیکترین نامزد در مورد واکسنی شدند که نتایج مثبتی را در مرحله حساس آزمایش نشان می دهد. این شرکت ها اظهار داشت که در صورت تأیید مقامات سازنده، واکسن می تواند تا پایان سال برای استفاده در دسترس باشد.

با مشارکت دانشمندان ترک در آلمان واکسن  کوید-19 آماده است

دانشمندان ترک به نمادی از امید تبدیل شدند

این خبر خوب تأثیر زیادی بر مردم دارد و به همه امید می دهد و جهان در مورد پزشکانی که نوآوری کرده اند و می تواند جان میلیون ها نفر را نجات دهد، تعجب می کنند. مردم ترکیه به پروفسور اوور شاهین، دکتر اوزلم تورجی، بنیانگذاران شرکت BioNTech افتخار می کنند. آنها حدود 25 سال است که روی فناوری mRNA کار می کنند که در توسعه واکسن ویروس کرونا استفاده می کنند.

BionTech

یک روز عالی برای بشریت

پروفسور اوور شاهین در مورد این واکسن اظهار داشت که "اولین تحلیل موقت مطالعه جهانی در مورد فاز سوم، ما شواهدی را نشان می دهد که یک واکسن می تواند به طور موثر از کوید-19 جلوگیری کند. این یک پیروزی برای نوآوری، علم و یک تلاش مشترک جهانی است. هنگامی که ما 10 ماه پیش این سفر را آغاز کردیم، این همان چیزی است که آرزو داشتیم که به آن برسیم. به خصوص امروز، در حالی که همه ما در میان موج دوم هستیم و بسیاری از ما در بند هستیم، حتی بیشتر از اهمیت این نقطه عطف در مسیر ما برای پایان دادن به این همه گیری و به دست آوردن حس عادی بودن برای همه ما قدردانی می کنیم. ما همچنان که 164 مورد کوید-19 تأیید شده ثبت شده است، برای جمع آوری داده های بیشتر به ادامه آزمایش می پردازیم. من می خواهم از همه کسانی که در ایجاد این موفقیت مهم سهیم بوده اند تشکر کنم." همچنین، دکتر آلبرت بورلا، رئیس و مدیر عامل شرکت فایزر، اضافه می کند که "امروز یک روز عالی برای علم و بشریت است. اولین مجموعه نتایج حاصل از آزمایش واکسن کوید-19 فاز سوم ما شواهد اولیه توانایی واکسن ما در جلوگیری از کوید-19 را ارائه می دهد."

در صورت یافتن واکسن کوید-19، حقوق مالکیت معنوی به BioNTech تعلق خواهد گرفت. با این حال، برخی از امتیازات به عنوان مشارکت به Pfizer اعطا خواهد شد.


* منبع: Pfizer و BioNTech كانديدای واكسن موفقیت آمیز در برابر کوید-19 را در اولین تحليل موقت مطالعه فاز سوم اعلام كردند

اخبار املاک18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
13.04.2021
روشهای تقلبی شهروندی ترکیه شناسایی شد
1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
خواندن همه خبرها
بالا
برو به