تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

Covid-19 Notification

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

داستان عشق از مکزیک تا آنتالیا

12.10.2019

داستان عشق از مکزیک تا آنتالیا

فابیان و کارولینا برای اولین بار در مکزیک در کارخانه نساجی که کارولینای مشغول به کار بود، یکدیگر را ملاقات کردند.
فابیان ده سال پیش تعطیلات را در آنتالیا گذرانده بود، به همین دلیل از کارولینای دعوت کرد که برای تعطیلات به وی بپیوندد. در ماه فوریه آنها به آنتالیا آمدند و کارولینا برای نخستین بار تجربه کرد که چرا فابیان در اولین بازدید خود در ده سال پیش مجذوب این منطقه شده است. فابیان و کارولین بسیار تحت تاثیر آنتالیا قرار گرفتند طوریکه تصمیم گرفتند تا از مکزیک کوچ کرده تا زندگی جدیدی را در کنار هم در آنتالیا آغاز کنند. آنها با خرید خانه ای در آنتالیا مقدمات عروسی خود را آغاز کردند.

و چه راهی بهتر از این که جشن زندگی مشترک خود را در سرزمینی جدید با برپایی مراسم ازدواج در دوشومآلتی آنتالیا در چهارم اکتبر سال 2019 برگزار کنند. هنگامیکه زمان انتخاب منزلی نو برای تازه عروس و داماد فرا رسید، آنها به مشهورترین آژانس املاک و مستغلات آنتالیا -® Antalya Homes - مراجعه کردند.

آنها آنتالیا هومز را برای خرید خانه خود انتخاب می کنند

آنتالیا هومز - مشهورترین آژانس املاک و مستغلات آنتالیا

یک خانه نو خاطرات جدیدی را در یک کشور جدید ایجاد می کند. این زوج مکزیکی با تیم متخصص آنتالیا هومز تماس گرفتند، خانه ای در دوشومآلتی آنتالیا خریداری کنند. این زن و شوهر زندگی جدید خود را در خانه ای که از آنتالیا هومز خریداری کردند، آغاز نمودند.

"من ده سال پیش اولین بار برای تعطیلات به آنتالیا آمدم و آن را خیلی دوست داشتم. این بار کارولینا را با خودم آوردم و ماه فوریه به آنتالیا آمدیم. اینجا از آخرین دیدار من خیلی تغییر کرده بود و هر دو متعجب شدیم - ما تصمیم گرفتیم از مکزیک به آنتالیا نقل مکان کرده تا زندگی جدیدی را در کنار هم در آن آغاز کنیم. "

فابیان افزود: به ویژه من دوشومآلتی در آنتالیا را دوست داشتم و از حضور در اینجا بسیار خوشحالم. من از خانواده و دوستانم سپاسگزارم و عاشق مردم و فضای آنتالیا هستم.

همسر فابین، کارولینای نیز اظهار داشت که استانبول بسیار سرد است اما آنتالیا، آب و هوای مدیترانه ای بسیار مطلوبی دارد، بنابراین ما این شهر (آنتالیا) را برای زندگی انتخاب کردیم.

اقامتگاه مدیترانه ای آنتالیا و دروازه ای با ساحل فیروزه ای ترکیه

ساحل آنتالیا، شهری تفریحی در مدیترانه و سالانه کانون تعطیلات میلیون ها گردشگر می باشد. این شهر معروف به دروازه سواحل فیروزه ای ترکیه با آبهای گرم و شفاف مدیترانه ای و دریاهای آبی خیره کننده است. بیش از 3200 ساعت آفتاب سالانه برای لذت بردن از سواحل طلایی، شنی و بزرگ، آنتالیا را به مکانی برتر برای یک زندگی عالی در فضای باز تبدیل می کند.

® Antalya Homes از سال 2004 یک آژانس املاک پیشرو با بسیاری از مشتریهای خوشحال و راضی می باشد. ما حتی درمورد چیزهای کوچک بسیار دقیق هستیم و اطمینان می دهیم که تمام جزبیات تجربه خرید شما تا حد ممکن بی دردسر خواهد بود. ما از همان آغاز سفر و تا انتهای آن در آنجا با شما هستیم – سند ملک و کلید ملکتان را در دست بگیرید. امروز با آنتالیا هومز تماس بگیرید و حرفه ای بودن و سهولت خرید خانه در ترکیه را با ما تجربه کنید.

اخبار املاک16.6.2020
شروع پروازهای بین المللی به ترکیه
19.5.2020
ترکیه برنامه نرمال سازی کوید- 19 را آشکار ساخت
25.4.2020
چگونه ترکیه علیه کوید-19 مبارزه میکند؟
21.3.2020
کوید-19 و تاثیرات آن بر بازار املاک ترکیه
2.3.2020
یک هفته تعطیلات زمستانی در آنتالیا
3.2.2020
گزارش فروش خانه در ترکیه در سال 2019
28.1.2020
گیگدر (GİGDER) - انجمن تبلیغات بین المللی املاک و مستغلات تأسیس شد
1.1.2020
آیین نامه جدید: الزام گواهی کارایی انرژی در ترکیه
خواندن همه خبرها
بالا
برو به