تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

داستان عشق از مکزیک تا آنتالیا

12.10.2019

داستان عشق از مکزیک تا آنتالیا

فابیان و کارولینا برای اولین بار در مکزیک در کارخانه نساجی که کارولینای مشغول به کار بود، یکدیگر را ملاقات کردند.
فابیان ده سال پیش تعطیلات را در آنتالیا گذرانده بود، به همین دلیل از کارولینای دعوت کرد که برای تعطیلات به وی بپیوندد. در ماه فوریه آنها به آنتالیا آمدند و کارولینا برای نخستین بار تجربه کرد که چرا فابیان در اولین بازدید خود در ده سال پیش مجذوب این منطقه شده است. فابیان و کارولین بسیار تحت تاثیر آنتالیا قرار گرفتند طوریکه تصمیم گرفتند تا از مکزیک کوچ کرده تا زندگی جدیدی را در کنار هم در آنتالیا آغاز کنند. آنها با خرید خانه ای در آنتالیا مقدمات عروسی خود را آغاز کردند.

و چه راهی بهتر از این که جشن زندگی مشترک خود را در سرزمینی جدید با برپایی مراسم ازدواج در دوشومآلتی آنتالیا در چهارم اکتبر سال 2019 برگزار کنند. هنگامیکه زمان انتخاب منزلی نو برای تازه عروس و داماد فرا رسید، آنها به مشهورترین آژانس املاک و مستغلات آنتالیا -® Antalya Homes - مراجعه کردند.

آنها آنتالیا هومز را برای خرید خانه خود انتخاب می کنند

آنتالیا هومز - مشهورترین آژانس املاک و مستغلات آنتالیا

یک خانه نو خاطرات جدیدی را در یک کشور جدید ایجاد می کند. این زوج مکزیکی با تیم متخصص آنتالیا هومز تماس گرفتند، خانه ای در دوشومآلتی آنتالیا خریداری کنند. این زن و شوهر زندگی جدید خود را در خانه ای که از آنتالیا هومز خریداری کردند، آغاز نمودند.

"من ده سال پیش اولین بار برای تعطیلات به آنتالیا آمدم و آن را خیلی دوست داشتم. این بار کارولینا را با خودم آوردم و ماه فوریه به آنتالیا آمدیم. اینجا از آخرین دیدار من خیلی تغییر کرده بود و هر دو متعجب شدیم - ما تصمیم گرفتیم از مکزیک به آنتالیا نقل مکان کرده تا زندگی جدیدی را در کنار هم در آن آغاز کنیم. "

فابیان افزود: به ویژه من دوشومآلتی در آنتالیا را دوست داشتم و از حضور در اینجا بسیار خوشحالم. من از خانواده و دوستانم سپاسگزارم و عاشق مردم و فضای آنتالیا هستم.

همسر فابین، کارولینای نیز اظهار داشت که استانبول بسیار سرد است اما آنتالیا، آب و هوای مدیترانه ای بسیار مطلوبی دارد، بنابراین ما این شهر (آنتالیا) را برای زندگی انتخاب کردیم.

اقامتگاه مدیترانه ای آنتالیا و دروازه ای با ساحل فیروزه ای ترکیه

ساحل آنتالیا، شهری تفریحی در مدیترانه و سالانه کانون تعطیلات میلیون ها گردشگر می باشد. این شهر معروف به دروازه سواحل فیروزه ای ترکیه با آبهای گرم و شفاف مدیترانه ای و دریاهای آبی خیره کننده است. بیش از 3200 ساعت آفتاب سالانه برای لذت بردن از سواحل طلایی، شنی و بزرگ، آنتالیا را به مکانی برتر برای یک زندگی عالی در فضای باز تبدیل می کند.

® Antalya Homes از سال 2004 یک آژانس املاک پیشرو با بسیاری از مشتریهای خوشحال و راضی می باشد. ما حتی درمورد چیزهای کوچک بسیار دقیق هستیم و اطمینان می دهیم که تمام جزبیات تجربه خرید شما تا حد ممکن بی دردسر خواهد بود. ما از همان آغاز سفر و تا انتهای آن در آنجا با شما هستیم – سند ملک و کلید ملکتان را در دست بگیرید. امروز با آنتالیا هومز تماس بگیرید و حرفه ای بودن و سهولت خرید خانه در ترکیه را با ما تجربه کنید.

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به