تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

اتصال دریای مدیترانه به دریای مرمره با قطار سریع السیر جدید

28.2.2017

آنتالیا تا استانبول: 5 ساعت

سیستم راه آهن ترکیه تلاش برای تبدیل شدن به یک ستاره را همچنان ادامه می دهد. سیستم قطار سریع السیر تقریبا تمام شهرها را به یکدیگر و یا با کشورهای اروپایی وصل می کند. به لطف قطار سریع السیر جدید هدف آن است که فاصله بین استانبول و آنتالیا 5 ساعت گردد.

اتصال دریای مدیترانه به دریای مرمره با قطار سریع السیر جدید

طی بازدید از تولماساش (شرکت صنعت موتور و لوکوموتیو ترکیه) وزیر ارتباطات وحمل و نقل و امور دریایی، احمد ارسلان اخبار خوبی در مورد خطوط قطار سریع السیر در ترکیه داد. او اظهار داشت که مردم بطور روزافرونی قطار سریع السیر را انتخاب می کنند و اعلام کرد که خطوط جدیدی ایجاد می شود.

او برنامه جدید ایجاد یک مسیر جدید برای اتصال منطقه آناتولی مرکزی از اسکیشهیر به منطقه مدیترانه در آنتالیا از طریق شهر افیون کاراه حیصار در اژه را اعلام کرد. اینگونه آنتالیا و کل منطقه مدیترانه خواهد شد به سایر نقاط ترکیه نزدیک تر خواهند شد. این نوآوری که به کاهش بار ترافیک هوایی سنگین آنتالیا کمک خواهد کرد و برای شهر سودآور است.
اسکیشهیر در حال حاضر کانون سیستم راه آهن است و به استانبول، پیلخهجک و کوجالی متصل می شود. ارسلان بر توسعه اسکیشهر متمرکز شده و گفت " بسیار مهم است که ایجاد یک راهرو برای اسکیشهر و آنتالیا مهم است. ما می خواهیم اسکیشهر به نقطه اتصال جنوب و شمال تبدیل شود.

در حالی که آنتالیا عنوان یک ستاره درخشان با پروژه های شهری و سرمایه گذاری برای آینده مانند تله کابین تونک تپه و پروژه بوگاجای مانند یک ستاره می درخشد، با این طرح نیز به راحتی بعنوان یک مرکز گردشگری در دسترس خواهد بود.

4 ساعت از استانبول تا آنکارا

هنگامیکه در 25 ژوییه 2016 خط قطار پرسرعت استانبول - آنکارا ایجاد شد یک احساس بزرگی را ایجاد کرد. این نوآوری فاصله بین دو شهربزرگ ترکیه را به حداقل می رساند. این قطار که فاصله بین دو شهررا به 4 ساعت کاهش می دهد، 250 کیلومتر در ساعت سرعت دارد.. این خط شامل ایستگاه های آنکارا، پولاتلی، اسکیشهیر، بوزویوک، پیلخهجک، پاموکوا، ساپانجا، ایزمیت، گبزه و پندیک است.

احمد ارسلان اعلام کرد که ترکیه از لحاظ استفاده و تولید قطار پر سرعت در اروپا ششمین و در جهان هشتمین کشور است. وی افزود قطار پر سرعت در ترکیه تولید و به بقیه نقاط جهان صادر می شود. وزیر خاطر نشان کرد " ما باید از تولماساش و تمامی هزینه هایش حمایت کنیم."

دروازه اروپا با خط اکسپرس جدید استانبول- صوفیه گشوده شد

خطوط قطار جدید نه تنها آنتالیا را به دیگر شهرها متصل می کند، بلکه این شهر توریستی را به قاره اروپا وصل می کند.

ارسلان اضافه کرد که خط اکسپرس جدید استانبول- صوفیه در حال حاضر فعالیت خود را از 20 فوریه 2017 آغاز کرده است. با توسعه جدید ایستگاه مرزی کاپیکول به استانبول، به اتوبوس برای انتقال از صوفیه نیاز نخواهد بود. ارسلان در ادامه گفت: "توافقی بین خطوط راه آهن بلغارستان و راه آهن دولتی ترکیه بوجود آمده است. به لطف این همکاری، خط اکسپرس بین صوفیه و استانبول روزانه فعال خواهد بود. این قطار متشکل از دو واگن، دو واگن- تختخوابی و یک واگن اتومات است.

هالکالی، استانبول اولین ایستگاه استانبول- صوفیه است. او در اطلاعیه خود اعلام کرد: " این قطار سفر خود را از استانبول در ساعت 22:40 آغاز می کند. قطار دیگر از صوفیه ساعت 9 شب حرکت می کند. این سفر تقریبا 9 ساعت و 50 دقیقه طول میکشد". ارسلان هدف را افزایش اتصال خط استانبول - بلگراد و استانبول - بخارست با این خط اکسپرس دانست.

شما ممکن است از خود بپرسید؛ "چرا ترکیه؟" پاسخ بسیار ساده است. گردشگری و بخش املاک و مستغلات ترکیه که روزانه در حال افزایش است، با این خلاقیت و نوآوری برای سرمایه گذاران و گردشگران محبوبیت بیشتری خواهد یافت.

اخبار املاک10.11.2017
بورس بین المللی اوراق بهادار املاک و مستغلات ترکیه
11.10.2017
پیش بینی نرخ رشد سالانه 5.5٪ درصدی تا سال 2020 در ترکیه
22.9.2017
مشاوره برای خرید خانه در ترکیه
11.9.2017
جریان سرمایه گذاری از کشورهای خارجی و اتحادیه اروپا به ترکیه ادامه دارد
22.8.2017
تقاضا برای املاک در ترکیه به سرعت در حال افزایش است
9.8.2017
چگونه جشنواره فیلم آنتالیا این شهر را به یک مرکز سینمای جهانی تبدیل خواهد کرد
14.7.2017
آنتالیا هومز با نسخه های اپل و اندروید منتشر شد
7.7.2017
پروژه بیوگاز آنتالیا برای تولید برق از زباله
خواندن همه خبرها
بالا
برو به