تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا

آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپزآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-15
قیمت از 57.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 90 m² - 220 m²
 • 2+1, 2+2, 3+1, 5+2
 • 1, 4
 • 1, 2
 • 10/2019
 • 5
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 12 km
 • 13 km
شماره ملک AYT-803

اطلاعات کمپین

اعتبار تا 15.09.2021 09:00:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• سیستم خانه هوشمند
• منطقه به سرعت در حال رشد
• ویژگیهای داخلی و بیرونی با کیفیت

آپارتمانهای با کیفیت در 800 متری بیمارستان و خط تراموا در فوزی چاکماک، کپز

این آپارتمانهای هوشمند در کپز، محله در فوزی چاکماک واقع شده اند. این ناحیه با پروژه های مسکونی جدید، پروژه های حمل و نقل و امکانات رفاهی اجتماعی به سرعت در حال رشد است. به تازگی با افزایش امکانات اجتماعی و محلی، این منطقه بسیار سودآور شده است. شما می توانید آپارتمان های فروشی بسیاری در آنتالیا با امکانات لوکس و قیمت های مناسب پیدا کنید.

این آپارتمان ها در کپز آنتالیا بدلیل فاصله کوتاه خود تا امکانات روزانه، توجه ها را بخود جلب کرده است. این آپارتمان ها پیاده به مدارس ابتدایی، متوسطه و دبیرستان، مغازه ها، پارک های کودکان و خیابان های اصلی دسترسی دارند. همچنین نزدیکترین بیمارستان و فاز سوم خط تراموای در حال انجام 800 متر، مرکز خرید مارک آنتالیا 7 کیلومتر، ساحل کنیالتی 12 کیلومتر، کالیجی (شهر قدیم)9 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آنتالیا 13 کیلومتر با آپارتمانها فاصله دارند.

این مجتمع سازگار با محیط زیست شامل 2 بلوک و 48 آپارتمان در زمینی به مساحت 3300 متر مربع است. 2.700 متر مربع از فضای این مجتمع مسکونی به فضای سبز و محوطه سازی پانورامیک اختصاص داده شده است. این مجموعه دارای امکانات فراوان و ویژگی های فنی مانند استخر شنای سرپوشیده 130 متر مربعی، تراس آفتاب، زمین بازی کودکان، سیستم آبیاری باغ، آسانسور 10 نفره، پارکینگ در فضای باز، آلاچیق، روشنایی ساختمان و باغ و سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 است. همچنین امکان مشاهده اینترنتی تصاویر دوربین وجود دارد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 2 خوابه در طبقه همکف دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و بالکن هستند.

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و بالکن هستند.

آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، توالت و بالکن هستند.

آپارتمان 5 خوابه دوبلکس دارای 2 اتاق نشیمن، 4 آشپزخانه مجزا، 4 حمام، 2 بالکن و یک باغ سرگرمی هستند. (این نوع آپارتمان شامل 3 واحد 1+1 و 1 واحد 2+1 است.)

تمام آپارتمان ها دارای سه بر هستند و به سمت جنوب می باشند. این آپارتمانهای مجهز به سیستم خانه هوشمند دارای درب های فولادی مخصوص، وسایل آشپزخانه، اینترکام ویدیویی، ماهواره مرکزی، تهویه مطبوع، زیرساخت های آبگرمکن و پنل خورشیدی، نود نقطه ای در اتاق نشیمن و راهرو، کابین حمام، رختکن و کابین دوش هستند. همچنین، ویژگی متمایز آن با دیگر پروژه ها، امکان تماس با آسانسورها از داخل آپارتمانها است.

اعتبار از شرکت ساختمانی

هنگام خرید یک آپارتمان از این مالک، باید 50 درصد از قیمت فروش را در ابتدا پرداخت نمایید. شما می توانید الباقی مبلغ را تا 12 ماه بدون بهره بپردازید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای سه بر با طراحی مدرن در کپز آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 57.400 €3+1 آپارتمان 67.300 €5+1 آپارتمان 89.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.07.2021 09:52:04

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های آنتالیا با پتانسیل بالای درآمد اجاره ایآپارتمان های آنتالیا با پتانسیل بالای درآمد اجاره ای55.300 €1+1, 2+2مرکز / آنتالیاآپارتمانهای آنتالیا برای فروش در یک مجتمع با پارکینگ سرپوشیدهآپارتمانهای آنتالیا برای فروش در یک مجتمع با پارکینگ سرپوشیده54.600 €1+1, 2+1 dp, کنییالتی / آنتالیاواحد نوساز در مجتمع استخردار، واقع در کوندو، آنتالیاواحد نوساز در مجتمع استخردار، واقع در کوندو، آنتالیا57.300 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpکندو / آنتالیاآپارتمان با چشم انداز جنگل با ویژگیهای مجتمع غنی در آنتالیاآپارتمان با چشم انداز جنگل با ویژگیهای مجتمع غنی در آنتالیا58.000 €2+1دوشیمالتی / آنتالیا