تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

همیشه در رونق: بازار املاک و مستغلات ترکیه

8.11.2019

ترکیه، استانبول

بدون شک ترکیه همچنان یکی از نقاط داغ فروش املاک و مستغلات است. در این شرایط، اقتصاددانان در حال تحقیق می باشند که آیا این فعالیت شدید اقتصادی در بازار املاک و مستغلات ناشی از مشتریان بومی یا خارجی است. وقتی پروفایل مشتریان فروش املاک و مستغلات ترکیه مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد، مشخص می شود که هر دو طرف در این امر مشارکت دارند.

شهرهای اصلی جهت خرید ملک: استانبول، آنتالیا، آنکارا، بورسا و ترابزون

براساس آخرین اطلاعات به دست آمده، پنج مقصد اول سرمایه گذاری در ترکیه عبارتند از: استانبول، آنتالیا، آنکارا، بورسا و ترابزون. این شهرها به دلیل زیبایی های طبیعی و استانداردهای زندگی مدرن، بیشتر برای خریداران خارجی در بورس هستند که عموما از کشورهای خاورمیانه مانند یمن، عربستان سعودی و قطر هستند. بعد از آنها، روس ها و مشتریان اروپایی نیز پای ثابت تقاضای خرید ملک در ترکیه می باشند.

از طرف دیگر، مشتریان بومی علاوه بر املاکی که در اختیار دارند، در جستجوی املاک و مستغلاتی به ویژه برای فصل تابستان در مناطق آنتالیا هستند.

خریداران به آسانی می توانند به خواسته های خود در بازار املاک ترکیه دسترسی پیدا کنند

وقتی به درخواست های عمومی هر دو طرف توجه می شود، نکته مشترک آن خرید ملک با گواهی تضمین کیفیت و بهترین قیمت است.

رسیدگی به کلیه اسناد و مدارک و سایر وظایف توسط مشاوران معتبر املاک و مستغلات می تواند یکی از آنها باشد. با اصلاح قانون اساسی جدید در دست آوردن تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک و

سرمایه گذاری به ارزش 250 هزار دلار یا بیشتر، تابعیت به فرصتی ایده ال برای خریداران تبدیل می شود. به خصوص مشتریان خارجی که به دلیل بی ثباتی اقتصادی و درگیری های داخلی در کشورهای خود دچار مشکل هستند، با درخواست تابعیت ترکیه بدنبال اقامت دایم می باشند.

آسانترین راه برای درخواست شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

آسانترین راه برای درخواست شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

وقتی صحبت از تابعیت ترکیه می شود، مشتریان ممکن است فکر کنند که روند سختی در پیش خواهند داشت، اما با یک آژنس املاک و مستغلات باتجربه، این پروسه کار بزرگی نیست. به عنوان مثال، بعنوان آنتالیا هومز، ما یک تور بازدید برای املاک انتخاب شده بر مبنای درخواست شما هماهنگ می کنیم.

پس از امضای توافق نامه و پرداخت وجه، می توانید سند ملک خود (TAPU) را دریافت کنید. در پایان با انجام مراحل قانونی، شما از طریق سرمایه گذاری، تابعیت ترکیه را درخواست می کنید.

ما در شرکت آنتالیا هومز با وکلای مجربمان پشتیبانی حقوقی و قانونی ارایه می دهیم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که درباره روزهای آینده خود در ترکیه رویا پردازی کنید.

خرید املاک و مستغلات معتبر با مشاور حرفه ای املاک و مستغلات

اگر با مشاوران معتبر املاک و مستغلات همکاری نکنید، ممکن است در این پروسه با برخی کلاهبرداری هایی مواجه شوید. برای مثال، شیادان املاک و مستغلات سعی در فروش آپارتمانها یا املاک بی کیفیت دارند. بنابراین، می توانید به راحتی با یک آژانس املاک باتجربه از این نوع دروغها اجتناب کنید.

آنتالیا هومز از سال 2004 با تیم حرفه ای خود خدمات معتبر املاک و مستغلات ارایه می دهد. در مدت زمانی که با ما کار می کنید، تنها مشکلی که خواهید داشت این است که مکان گرفتن یک عکس اینستاگرامی دا در میان زیبایی های طبیعی کشور ما پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک در ترکیه

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه: ما مکانهای محبوب املاک و مستغلات ترکیه را جهت اتباع خارجی برای شما نوشتیم.

آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟: ما در بازار املاک و مستغلات ترکیه مطالعه می کنیم تا علامت سوالی در ذهن شما نماند.

دلایل عالی برای خرید ملک در آنتالیا: پس از خواندن این دلایل اقناع کننده، باید برای خرید ملک در آنتالیا آماده باشید.

اخبار املاک11.11.2020
با مشارکت دانشمندان ترک در آلمان واکسن کوید-19 آماده است
19.09.2020
شما فقط با یک کلیک می توانید ملکی را با ارز رمزنگاری شده خریداری کنید
20.08.2020
سبک های معماری خانه در ترکیه
11.08.2020
اولین نشریه کاوش املاک و مستغلات ترکیه منتشر شد!
27.07.2020
بهترین مکان ها برای خرید یک خانه تعطیلاتی در منطقه مدیترانه ای
16.07.2020
زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه است
14.07.2020
ترجیحات جدید در بازار املاک ترکیه پس از کوید-19
4.07.2020
خرید ماشین و مسافرت به ترکیه
خواندن همه خبرها
بالا
برو به