تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک

ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, بلک / قدریهویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, بلک / قدریه - videoویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, بلک / قدریه - videoویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, بلک / قدریه - videoویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, بلک / قدریه - videoویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-1ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-2ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-3ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-4ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-5ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-6ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-7ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-8ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-9ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-10ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک, تصاویر داخلی-11
70.000 € % 7
قیمت 65.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • بلک / قدریه
 • 140 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 2
 • آماده تحویل
 • 500 mt
 • 1.5 km
 • 30 km
شماره ملک BLK-075

3 دلیل اصلی برای خرید

• کاملا مبله و کاملا بازسازی شده با مواد با کیفیت
• امکانات عمومی مانند استخر شنا و پارکینگ خودرو
• فاصله چند دقیقهی تا امکانات روزانه

ویلای 3+1 خانواده پسند با مبلمان در فاصله چند دقیقه ای تا تمامی امکانات روزانه

این ویلا بازسازی شده از موقعیت مرکزی در کادریه بلک برخوردار است. این منطقه یک ستاره درخشان در بخش گردشگری است. طیف گسترده ای از هتل های فوق العاده لوکس، زمین های گلف مشهور جهانی، سواحل پرچم آبی و مجتمع های ویلا در این ناحیه وجود دارند. بلک با امکان اجاره املاک و مستغلات در تمام فصول سال، فرصتهای بسیار مناسبی را جهت سرمایه گذاری بالایی ارایه می دهد.

این ویلای خانوادگی تنها چند دقیقه تا امکانات روزانه مانند زمین های گلف، مدرسه، مغازه، بازار عمومی، وسایل حمل و نقل عمومی و پارک کودکان فاصله دارد.این ویلا در بلک 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 1.5 کیلومتر با ساحل، 200 متر تا سوپرمارکت میگروس و 500 متر تا مرکز فاصله دارد.

این مجتمع ویلایی شامل 58 ویلا در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع می باشد. مجموع مساحت زمین برای 2 نیمه مستقل ویلا 730 مترمربع میباشد. این مجتمع دارای بسیاری از امکانات عمومی مانند استخر شنا، باغ زیبای و طراحی شده، نگهبانی و پارکینگ در فضای باز است.

این ویلای سه خوابه نیمه مستقل مساحت قابل استفاده 140 متر مربع دارد.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن با فضای ناهار خوری، یک آشپزخانه اوپن، یک سرویس بهدداشنی و تراس باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب و حمام / وان حمام وجود دارد.

در طبقه بالا؛ یک آشپزخانه، یک اتاق سرگرمی و یک تراس با فضای باربیکیو قرار دارد.

داخل این ویلا کاملا مبله با استفاده از مواد با کیفیت به طور کامل بازسازی شده است. این ویلای فروشی در بلک با درب فولادی، وان حمام، دوش، کرکره، سیستم تلویزیون ماهواره ای با تمام کانال های جهانی، خط تلفن، کابینت های آشپزخانه و حمام، کف مرمر و سیستم گرمایشی خورشیدی مجهز شده است.

توجه: در طول فروش، کمیسیون آژانس املاک و مستغلات از خریدار دریافت می شود.

ویژگی های عمومی ویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک

ویلا / بلک / قدریه

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

70.000 €% 7  قیمت 65.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 15.11.2019 13:44:39

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
جارییتا ویلاجارییتا ویلا59.500 €2+1مرکز / بلکخانه 3+1 دوقلو با موقعیتی مرکزی در بلک، کادریهخانه 3+1 دوقلو با موقعیتی مرکزی در بلک، کادریه50.000 €3+1قدریه / بلکخانه های کاملا مبله با مفهوم هتل در مانوگات در آنتالیاخانه های کاملا مبله با مفهوم هتل در مانوگات در آنتالیا78.500 €2+1مرکز / بلکخانه های تعطیلاتی در بلک با فرصت سرمایه گذاریخانه های تعطیلاتی در بلک با فرصت سرمایه گذاری95.000 €3+1 trpمرکز / بلک