تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

گردشگری- در- آنتالیا- رکورد- می شکند

19.03.2019

گردشگری در آنتالیا رکورد می شکند

گردشگری در آنتالیا از اولین ماههای سال 2019 در حال افزایش است، آمارهای رکوردهای سفر برای لذت از شادیهای منطقه را ببینید. معمولا ژانویه و فوریه برای صنعت گردشگری ترکیه ماه های عادی و بدون ترافیک هستند، اما توریستها همچنان از طریق آژانس های مسافرتی روسیه، آلمان و سایر کشورهای جهان به آنتالیا وارد می شوند.

آمار بازدید کنندگان در ماه های ژانویه و فوریه نشان می دهد که سالانه 41 درصد افزایش داشته است و در حال حاضر به بیش از 190.000 نفر می رسد. صنعت گردشگری آنتالیا با افزایش 3.6 میلیون نفری نسبت به سال2018، میزبانی از 15 میلیون نفر در سال 2019 را هدف گذاری کرده است که همه علایم نشان می دهد این هدف قابل دستیابی است، به خصوص که فصل رسمی توریست از ابتدای ماه مه آغاز می شود.

آلمانی ها در آنتالیا

آلمانی ها با 78.000 ورودی، بیشترین بازدید کننده ها را بخود اختصاص دادند. در نمایشگاه گردشگری برلین، پژوهشگران بازار GfK اعلام کردند که مطالعات نشان می دهد، در حال حاضر آنتالیا پس از جزیره مالورکا اسپانیا و کرت یکی از مقاصد محبوب آلمانی ها است.

تقاضای روزافزون برای بسته های تور تعطیلاتی، باعث افزایش 58 درصدی درآمد فروش می شود. در سال 2019، ترکیه قصد دارد میزبان 5.5 میلیون آلمانی باشد و انتظار می رود که درصد زیادی از آن ها برای تعطیلات آنتالیا را انتخاب کنند.

اپراتورهای تور روسیه که در طول دوره سال جدید بسته های تعطیلاتی را ارایه می دهند نیز 34 درصد افزایش داشته اند. از این تعداد 52.000 روس از آنتالیا بازدید کرده اند. بیشتر سایر اتباع بازدید کننده، 15.000 شهروند از خاورمیانه، 12.000 لهستانی و 11.000 انگلبسی بوده اند.

پرواز به آنتالیا از سراسر جهان

در طول دهه گذشته، آنتالیا نه تنها فرودگاه خود را مدرن ساخته تا به مرکز توریست هوایی ترکیه تبدیل شود، بلکه همچنین برنامه های پرواز خود را افزایش داده است. تا سال 2019، شرکت ملی ترکیه، هواپیمایی ترکیه THY) 41) پرواز مستقیم از 13 کشور از و به فرودگاه آنتالیا انجام خواهد داد.

آنها همچنین به دنبال اضافه کردن پروازهای اضافی از عربستان سعودی، لبنان، آذربایجان و سه پرواز دیگر از امان، پایتخت اردن هستند. همچنین آنتابا می خواهد پرواز لندن خود را از دو به پنج افزایش دهد و در ماههای آینده آن را اجرایی کنند؛ آنها دو پرواز مستقيم ديگر از شهر اشتوتگارت و برلين را بدلیل افزایش محبوبيت رو به رشد بسته های تود تعطيلاتی ترکيه در ميان آلمان ها را آغاز خواهند کرد.

افزایش پروازها برنامه های گردشگری سنتی را تغییر داده است. پیش از سال 2000، این منطقه برای افزایش درآمد بر ملیت های اروپایی متکی بود، اما اکنون می تواند به بازدیدکنندگان از تمام قاره های جهان تکیه نماید.

سفر زمستانی و گردشگری در آنتالیا

سالهاست که کارشناسان زمان سنتی گردشگری که از اکتبر تا مه است را در آنتالیا گسترش داده اند، زیرا آب و هوای ایده آلی برای انجام این کار را دارد. موقعیت مدیترانه آن باعث می شود که درجه حرارت اینجا بالاتر از استراحتگاه های تعطیلاتی دریای اژه باشد و در ماه مارس به اندازه کافی گرم باشد تا در سواحل حمام آتاب بگیرید و در دریا شنا کنید.

این منطقه شامل مرکز شهر و استراحتگاه های کوچکتر ساحلی مانند سیده می باشد که دارای فعالیت های طولانی مدتی برای سرگرمی مسافران غیر ساحلی، مانند پارک ها، مغازه ها، سالن های شبانه روز، سفر، سایت های باستان شناسی، رستوران های رو به دریا و تورهای میراث فرهنگی است. زمین های گلف بلک در تمام طول سال فعال هستند، همچون موزه ها، آکواریوم و شهر قدیمی کالیجی در حال کار هستند. در سرتاسر خط ساحلی به سمت شرق، شهر رو به رشد آلانیا در حال تبدیل به یک مرکز مسافرتی بزرگ و جاذبه های فراوان در تمام طول سال می باشد.

سفر زمستانی و گردشگری در آنتالیا

از گردشگری تا خرید املاک

گردشگری آنتالیا یکی از بهترین بازارهای ترکیه است و این محبوبیت اغلب به بازار املاک و مستغلات نیز منتقل می شود. بسیاری از گردشگرانی که دوباره به اینجا سفر می کنند، خانه های تعطیلات تابستانی را خریداری می کنند، سرمایه گذاران بخش مستغلات، املاک مناطق پرطرفدار گردشگری را ترجیح دهند و برخی حتی بیشتر از خرید خانه، به آنجا نقل مکان می کنند. اگر می خواهید بدانید که چرا سرمایه گذاری املاک در آنتالیا برای خارجیان محبوب است و یا اگر می خواهید در مورد سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات ترکیه بیشتر بدانید، با ما تماس بگیرید.

همچنین، بخوانید...

* دلایل خرید املاک در آنتالیا: از مناطق معروف لارا و کنییالتی تا شهرهای کوچک ساحلی سیده، بلک و کالکان، این منطقه به خریداران های آینده دلایل بسیاری برای مالکیت یک خانه مدیترانه ای، انتخاب مالی مناسب و سبک زندگی ارایه می کند.

اخبار املاک18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
13.04.2021
روشهای تقلبی شهروندی ترکیه شناسایی شد
1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
خواندن همه خبرها
بالا
برو به