تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در ترابزون | آپارتمان فروشی در ترابزون

آپارتمانهای لوکس برای فروش با قیمت های ارزان در ترابزون

ترکیه یک مقصد توریستی پرمتقاضی است و هرساله میلیون ها نفر برای دیدن این کشور زیبا و آرام به آنجا میایند. به محض دیدار از ترکیه، آنها عاشق سنت، فرهنگ، تاریخ و جامعه مدرن آن میشوند. روشن است که ترابزون یکی ازمکانهای هیجان انگیز در میان سواحل دریای سیاه است. مردم به دنبال سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات کشور به ویژه ترابزون، به دلیل بازارپررونق ملک آن هستند. بسیاری ازسرمایه گذاران داخلی و خارجی در آپارتمانهای ترابزون و پروژه های بزرگ آن که آغز شده است، سرمایه گذاری میکنند. دولت در حال برداشتن گام هایی برای جلوگیری ازاین است که این پروژه های بزرگ به زیبایی کلی شهر صدمه نزنند و همچنین اطمینان حاصل شود که این پروژه ها زیبایی های طبیعی را به خطر نمی اندازند. انتظار می رود که قیمت ملک در طول سال افزایش یابد بنابراین اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در آپارتمان و خانه های ترابزون است.

آپارتمانهای لوکس برای فروش با قیمت های ارزان در ترابزونزیبایی پر زرق و برق، مکان های تاریخی و تمدن غنی عاملی است که منجر به جذب مردم به این کشورهستند. این قابل درک است که مردم دوست دارند بارها ازاین کشور دیدار کنند. مکانهای فوق العادها، موقعیت مکانی، فرهنگ و سنت های بزرگ عامل کلیدی در جذب مردم هستند. ترکیه در حال حاضرفقط در خارج از منطقه یورو است اما پس از عضویت در اتحادیه اروپا به کشوری تبدیل خواهد شد که املاک و مستغلات از پتانسیل سرمایه گذاری در همه بخشها برخوردارند. هنگامی که ما در مورد بخش املاک و مستغلات صحبت می کنید، سرمایه گذاری در ترابزون گزینه فوقالعاده روز است. قیمت ملک در کشور در مقایسه با دیگر نقاط جهان کم و مقرون به صرفه هستند، اما رشد آن دو برابر شود.بر اساس یک نظرسنجی قیمت ملک در حدود 13٪ بیش از یک سال در ترکیه رشد داشته است. این کشور تا کنون از برزیل و اتریش دربخش سرمایه گذاری دربازار املاک و مستغلات پیشی گرفته است.

این شهرستان با اقیانوس و زیبایی های طبیعی احاطه شده، خط ساحلی گسترده و مکان های زیبا و تاریخی منابع اصلی جذب مردم برای سرمایه گذاری در این شهرهستند. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترابزون یک تصمیم عاقلانه است. مشاهده شده است که مردم در سراسر جهان بسیارعلاقمند به سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات هستند. دلیل این تصویب قانون جدید است. این قانون نه تنها به اتباع خارجی اجازه خرید زمین میدهد بلکه آنها میتوانند تا آنجا که میتوانند زمین خود را افزایش دهند. در حال حاضر مردم خارجی می توانند 60 هکتار زمین در این کشور پس از اجازه از سازمانهای نظامی بخرند. بعلاوه زمینی که تحت نام نیروهای نظامی است نمی تواند به خریداران خارجی و همچنین محلی فروخته شود.

ترکیه دارای گردشگران زیادی است که برای دیدن مکان های زیبا به این کشور می آیند. افراد مجاز به دیدن املاک و خرید آن هستند. افزایش گردشگری باعث افزایش ساخت آپارتمان و ویلا شده است. به همین دلیل بخش املاک و مستغلات کشوردر حال شکوفایی است. بنابراین مردم خارجی شروع به خرید زمین برای ساخت بر روی آن کرده اند. درنتیجه بهتر است از آنجاییکه املاک ترابزون در مقایسه با دیگرمناطق اروپا ازمالیات کمتری برملک برخوردارند، سرمایه گذاری را در بخش املاک و مستغلات ترابزون انجام دهید. اگر شما خارجی هستید مجبورید چیزی را نزد بانک گرو بگذارید می توانید قطعه زمین خود را برای کسب و کار و یا استفاده شخصی داشته باشید.

سرمایه گذاری اصلی در بخش املاک و مستغلات کشور از کشورهای حوزه خلیج فارس و افراد ثروتمند از روسیه، امریکا و آلمان است. هنگامی که قیمت ها افزایش میابند زمان درست برای تصمیم گیری وسرمایه گذاری بر روی آپارتمان، ویلا، خانه است. آپارتمانهای زیبای فروانی در ترابزون با دید دریای سیاه برای خرید وجود دارند. ویلاهای ترابزون انتخاب برتر خریداران عرب در سال 2015 است.


از دفتر ما در یومرا، ترابزون بازدید کنید

ملک های دارای اقساطجدید!همه(16)12ماه(10)24ماه(5)36ماه(2)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(26)آپارتمان (26)ویلا (4)زمین (3)تجاری (3)

اتاق خوابهمه26استودیو(0)1+1(8)2+1(9)3+1(22)4+1(10)5+1(1)6+(0)

محدوده قیمتهمه(26)up to 50.000 €(14)50.000-75.000 €(7)75.000-100.000 €(4)200.000-300.000 €(1)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه ترابزون(26)آکچابات(3)آراکلی(2)مرکز(3)اورتاحصار(11)یالینجاک(3)یومرا(4)

بالا
برو به