تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا در ترابزون | خانه های فروشی در ترابزون

ویلا در ترابزون

ما به شما پیشنهاد میکنیم تا املاک در ترابزون را با شرکت ما به عنوان یک فروشنده بین المللی املاک در ترکیه ببینید.

اگر شما به فکر استفاده از پول مازاد خود را برای کسب منافع هستید ودر فکر راه هایی برای استفاده از این پول برای کسب درآمد می باشید، چرا به سرمایه گذاری در بخش املاک فکر نمی کنید. این بخش یکی از سود آورترین تجارتها در سراسر جهان است و در حال حاضر بسیاری از آژانسهای سرمایه گذاری بزرگ و گروه ها به مشتریان خود پیشنهاد سرمایه گذاری در املاک و به ویژه در املاک و مستغلات ترکیه را میدهند. مکان های زیبا و هیجان انگیزی در ترکیه وجود دارند که شما می توانید منزل، آپارتمان و یا خانه بخرید و این می تواند در آینده درآمد زیادی برای شما ایجاد کند. یک چیز مهمی که شما باید انجام دهید این است که به محلی که میخواهید سرمایه گذاری کنید، دقت کنید.

خانه های فروشی در ترابزونسرمایه گذاری بر روی ویلا در ترابزون، به دلیل زیبایی و گردشگری آن یکی از مکان هایی است که بالاترین سرمایه گذاری از سراسر جهان در آن صورت گرفته است. بنابراین اگر شما در مورد بعضی از مناطق دچار سردرگمی هستید و آن را بعنوان تصمیم نهایی در نظر بگیرید. ترابزون ستاره ساحل شرقی دریای سیاه است. منطقه ترابزون دارای جغرافیا گسترده ای است. این ناحیه یک شهربندری و تجاری در بخش شرقی ترکیه است. شهرهای بزرگ قبلا با سرمایه گذاریهای بزرگ خارجی و محلی اشباع شده اند و به همین دلیل در حال حاضر شهرهای کوچک ترجیح داده میشوند. تفاوت زیادی بین سرمایه گذاری و دامنه درآمد در این شهرها وجود ندارد و این تنها چیزی است که مشوق کمی ایجاد میکند.

دلایل بسیاری برای افزایش قیمت ویلا درترابزون وجود دارد. بزرگترین دلیل، جاذبه های گردشگری آن است. شما می توانید ببینید که هر ساله میلیون ها نفر برای دیدن این شهر زیبا از آن دیدن می کنند. بنابراین این خانه ها و آپارتمان در ترابزون برای اجاره به این گردشگران استفاده می شوند. از زمانیکه خانه یا آپارتمان در ترابزون خریداری می کنید، می توانید به صورت منظم با اجاره آن به گردشگرانی از سراسر جهان درآمد داشته باشید. همچنین می توانید توافقی با یک شرکت برای اجاره آن انجام دهید و یا می توانید ویلا یا آپارتمانتان را خودتان اجاره دهید. اگر با شرکتی برای اجاره دادن ملکتان توافقی کردید و آن شرکت مسیول همه چیز مربوط به ویلا و درآمد اجاره ای خواهد بود. آنها بابت این قرارداد به شما یک مقدار ثابت برای یک دوره مشخص می پردازند. در این صورت شما با هیچ موردی روبرونخواهید شد و در حالیکه در خانه نشسته اید پول خود را دربافت میکنید.

در صورتی که بخواهید یک ویلا در ترابزون را خودتان اجاره دهید، باید مطمین شوید که به طور کامل مسیول همه مسایل شما هستید. مسایل مختلفی وجود دارد مانند نشت آب و یا قطع ناگهانی برق، بنابراین شما باید این مسایل را حل کنید و اگر شما آنجا نباشید ، مشکل ایجا میشود. بنابراین تصمیمی بگیرید که همه چیز برای شما خوب پیش برود و تنها راه ممکن عقد قرارداد اجاره است.

همچنین در روزهای آینده قیمت ملک نیز در حال افزایش است هنگامیکه ترکیه عضو اتحادیه اروپا گردد. پس از عضویت قیمت ملک چندین برابر افزایش خواهد شد. بنابراین اگر می خواهید از این افزایش قیمت بهرمند شوید، باید امروز از خرید مطمین شوید، در غیر این صورت شما بهترین معاملات بالقوه را از دست می دهید.


از دفتر ما در یومرا، ترابزون بازدید کنید

ملک های دارای اقساطجدید!همه(4)12ماه(3)24ماه(1)36ماه(0)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(4)آپارتمان (26)ویلا (4)زمین (3)تجاری (3)

اتاق خوابهمه4استودیو(0)1+1(0)2+1(0)3+1(0)4+1(2)5+1(2)6+(1)

محدوده قیمتهمه(4)150.000-200.000 €(1)200.000-300.000 €(2)300.000-500.000 €(1)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه ترابزون(4)آراکلی(2)اورتاحصار(2)

بالا
برو به