تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی

املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتیاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-1املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-2املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-3املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-4املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-5املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-6املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-7املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-8املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-9املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-10املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-11املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-12املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-13املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-14املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-15املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-16املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-17املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-18املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی, تصاویر داخلی-19
قیمت از 44.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 55 m² به 140 m²
 • 1+1, 2+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2015
 • 4
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 2 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-597

املاک آنتالیا در ترکیه برای فروش در مجتمع با کیفیت بالا

املاک آنتالیا در ترکیه برای فروش در منطقه ای آرام در کنییالتی، هورما واقع شده است. همچنین، این محله یک منطقه ای تازه در حال توسعه میباشد. این منطقه دارای فضای زندگی آرام با محیطی سرسبز است.

این املاک در آنتالیا در مجتمع ای با کیفیت، نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، بازار عمومی و درمانگاه است. این املاک آرام در کنییالتی 200 متر تا ایستگاه اتوبوس، 2 کیلومتر تا دریا، 5 کیلومتر تا میگروس ام 5، 8 کیلومتر تا مرکز شهر و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک در آنتالیا فاصله است.

این مجموعه با کیفیت بالا، متشکل از یک بلوک 24 آپارتمان میباشد. این املاک و مستغلات ترکیه در آنتالیا در کنییالتی دارای بسیاری از ویژگی های اجتماعی مانند پارکینگ ماشین، باغ طراحی شده، استخر شنا، سونا، آسانسور، سرایداری و دوربین امنیتی 24/7 است.

2 نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 55 و 70 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام دارد. این آپارتمان ها با هم به فروش می رسد. این آپارتمان را میتوانید بعنوان دفتر کاری هم استفاده کنید.

آپارتمان دوبلکس 2 اتاق خوابه 140 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر، بالکن و تراس است.

این آپارتمان فروشی دارای ویژگی های بسیاری مانند تهویه مطبوع هوا، لوازم آشپزخانه، کرکره و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی املاک فروشی آرام در ترکیه در آنتالیا، کنییالتی

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 44.800 €2+1 آپارتمان 68.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.3.2018 13:14:19

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
صحرا هومزصحرا هومز44.000 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان کاملا مجهز در آنتالیا در مجتمع ای لوکسآپارتمان کاملا مجهز در آنتالیا در مجتمع ای لوکس43.600 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1لارا / آنتالیاآپارتمان ملیسا 2آپارتمان ملیسا 245.600 €1+1, 2+1, 3+1dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان مدرن در گوزلاوبا در آنتالیاآپارتمان مدرن در گوزلاوبا در آنتالیا45.900 €1+1, 2+1, 2+1 dpلارا / آنتالیا
ما استخدام میکنیم