تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون

ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچاباتویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-1ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-2ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-3ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-4ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-5ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-6ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-7ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-8ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-9ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-10ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-11ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-12ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-13ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-14ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-15ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-16ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-17ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-18ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-19ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-20ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون, تصاویر داخلی-21
قیمت 192.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / آکچابات
 • 350 m²
 • 4+1 trp
 • 4
 • 1
 • 2015
 • 3
 • آماده تحویل
 • 23 km
 • 700 mt
 • 26 km
شماره ملک TRB-127

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره شگفت انگیز و تمیزترین هوای ترابزون
• زندگی آرام و آسوده در یک مکان مرکزی
• سبک زندگی بوتیک آمیخته شده با جنگل

ویلای تریپلکس در موقیعت مرکزی 700 متر تا دریا در آکچاآبات، ترابزون

این ویلای فروشی در ترابزون در منطقه آکچاآبات واقع شده است. این منطقه بیشتر به دلیل چشم اندازهای دیدنی، سبک زندگی آرام و آسوده و نزدیکی به فضای سبز شهرت دارد. شما می توانید در آکچاآبات به هرگونه امکانات رفاهی و اجتماعی روزمره مورد نیاز دسترسی آسان داشته باشید.

این ویلای فروشی در ترابزون در یک مکان مرکزی در نزدیکی تمام امکانات روزانه مورد نیاز شما مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، رستوران ها و کافه ها قرار دارد. این ویلای تریپلکس برای فروش 700 متر تا ساحل، 2 کیلومتر تا مرکز آکچاآبات، 7 کیلومتر تا بازار مترو گروس، 9 کیلومتر تا مرکز ورزشی سوعوتلو، 23 کیلومتر تا مرکز خرید فروم ترابزون، 25 کیلومتر تا دانشگاه فنی کارادنیز و 26 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون فاصله دارد.

این ویلا با منظره دریا در مجتمع ای با باغ های خصوصی و پارکینگ های اختصاصی ماشین واقع شده است. هر ویلا در مجموعه دارای کنترل از راه دور برای ورودی های درب است.

انواع ویلا ها

ویلای 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، 3 حمام، یک حمام اختصاصی، یک رختکن، یک بالکن و تراس است.

این ویلای فروشی دارای ویژگی های لوکس مانند درب استیل، کفپوش لمینت و سرامیک، سیستم گرمایش مرکزی، باربیکیو، لوازم آشپزخانه، دوش، و سیستم امنیتی خصوصی است.

ویژگی های عمومی ویلای تریپلکس درهم تنیده با طبیعت در آکچاآبات، ترابزون

ویلا / ترابزون / آکچابات

در مجموعهپارکینگباغاتاق رختکندوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 192.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای مدرن 500 متر تا ساحل در آراکلی، ترابزون ویلاهای مدرن 500 متر تا ساحل در آراکلی، ترابزون 159.900 €5+1آراکلی / ترابزونویلا های مستقل با نمای سنگی در ترابزونویلا های مستقل با نمای سنگی در ترابزون206.000 €4+1اورتاحصار / ترابزونخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصیخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی237.200 €5+1 dp, 8+2 trpاورتاحصار / ترابزونویلا های جادار با باغ و استخر اختصاصی در ترابزونویلا های جادار با باغ و استخر اختصاصی در ترابزون302.700 €4+2 trpآراکلی / ترابزون