تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی

آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-1آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-2آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-3آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-4آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-5آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-6آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-7آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-8آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-9آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-10آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-11آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-12آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-13آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-14آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-15آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-16آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-17آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-18آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی, تصاویر داخلی-19
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 90 m² به 140 m²
 • 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2018
 • 4
 • فروخته شد
 • 5 km
 • 1 km
 • 20 km
شماره ملک AYT-738

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک دریا
• دسترسی آسان به فرودگاه بین المللی کمر و آنتالیا
• قیمت قابل قبول

آپارتمان های جدید با زیرساخت های گاز طبیعی و تهویه مطبوع در کنییالتی

آپارتمانهایی در کنییالتی در منطقه لیمان در نزدیکی کمربندی جدید قرار گرفته اند. کنییالتی به عنوان منطقه مهم گردشگری آنتالیا شناخته می شود. بسیاری از مردم این منطقه را برای زندگی دایمی و تعطیلات ترجیح می دهند. محله لیمان میزبان بسیاری از پروژه های مدرن و لوکس املاک و مستغلات در استانداردهای 5 ستاره است. این محله دارای محیط آرام و زندگی اجتماعی پر جنب و جوش با امکانات رفاهی میباشد.

این آپارتمان های آماده تحویل در 20 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا، 1 کیلومتر تا ساحل، 5 کیلومتر تا مرکز شهر و 33 کیلومتر تا منطقه تعطیلات کمر فاصله است. این آپارتمان در آنتالیا کنییالتی با حمل و نقل آسان و مستقیم با جاده های اصلی متصل است. همچنین امکانات روزانه مانند مدرسه، بیمارستان، دستگاه های خودپرداز، پارک، مغازه ها، مساجد، کافه ها، رستوران ها و مناطق سرگرمی در اینجا قرار دارند.

این مجتمع مدرن 4 طبقه شامل یک بلوک و 20 آپارتمان جدید است. مجتمع مسکونی نزدیک به مناطق و ویژگی های استفاده مشترک مانند استخر شنا روباز، منطقه آفتاب گرفتن، آلاچیق، سرایداری و آسانسور ارایه می دهد. همچنین یک باغ با درخت و گل به خوبی طراحی شده است.

در اینجا 3 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 60 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه 90 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 140 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، بالکن و تراس است.

این آپارتمان ها با دید طبیعت دارای منطقه ای آرام دارای زیرساخت های گاز طبیعی و تهویه مطبوع، رختشویی، درب فلزی، ایفون تصویری، عایق حرارتی و صدا، موانع بالکن شیشه ای، کرکره های اتوماتیک، کابین دوش، اینترنت و آنتن ماهواره می باشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان اماده تحویل در کنییالتی در منطقه ای با امکانات محلی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :*به روز رسانی قیمت در تاریخ 25.12.2018 10:10:42

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیاآپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیا27.500 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا28.400 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های مدرن در مکانی رو به رشد در آنتالیاآپارتمان های مدرن در مکانی رو به رشد در آنتالیا28.900 €2+1, 3+1, 6+1 dpمرکز / آنتالیاآپارتمان های لوکس و بزرگ در آنتالیا با قیمت های باور نکردنیآپارتمان های لوکس و بزرگ در آنتالیا با قیمت های باور نکردنی31.600 €5+1 dpکپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم