تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا

املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکزاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoاملاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-1املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-2املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-3املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-4املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-5املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-6املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-7املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-8املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-9املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-10املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-11املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-12
قیمت از 70.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • آلانیا / مرکز
 • 54 m² به 189 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1dp, 3+1dp, 4+1dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 2016
 • 4
 • آماده تحویل
 • 2.5 km
 • 350 m
 • 40 km
شماره ملک ALN-246

3 دلیل کافی برای خرید این آپارتمان

• آپارتمان در مجتمع لوکس بسیار نزدیک به ساحل کلیوپاترا
• دید دریا و آلانیا قلعه
• منطقه ای با فعالیت های اجتماعی غنی و نگهبانی 24/7

املاک آلانیا در مسیر پیاده روی تا ساحل کلیوپاترا

آپارتمان هایی برای فروش در آلانیا واقع در تپه های کوه های پر زرق و برق توروس واقع شده اند. آلانیا یکی از محبوب ترین مناطق تعطیلاتی و تاریخی با سواحلی با خورشید درخشان، دریا شنی میباشد. این منطقه میزبان هتل های لوکس و همچنین بسیاری از سایت های باستانی، آثار تاریخی، غارها و زیبایی های طبیعی است. بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند مدرسه، مغازه ها، رستوران های لوکس، کافه ها و مناطق سرگرمی وجود دارند.

این املاک در آلانیا 350 متر تا ساحل کلوپاترا، 700 متر تا مراکز خرید، 2.5 کیلومتر تا مرکز، 121 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا، 40 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا-گازیپاشا، 750 متر تا بیمارستان ها و مراکز سلامتی و 2.7 کیلومتر تا قلعه فاصله است.

این مجتمع با چندین ویژگی در زمینی به مساحت 6200 متر مربع بنا شده است. این مجموعه شامل 7 بلوک و درمجموع از 84 آپارتمان لوکس تشکیل شده است. 28 آپارتمان پنت هاوس، 12 واحد دوبلکس معکوس و 44 آپارتمان معمولی وجود دارد. این املاک با دید دریا در ترکیه آلانیا با زندگی منحصر به فرد و زمینه های استفاده مشترک از جمله پارکینگ در فضای باز و سرپوشیده، باغ گیاه شناسی و پارک، آبشار مصنوعی، زمین بازی کودکان و استخر، آلاچیق، تراس آفتاب گرفتن، باربیکیو، مسیرهای پیاده روی، مرکز تناسب اندام، میز بیلیارد تنیس، استخر شنا با اسلاید آبی، استخر سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، اتاق بخار، اتاق ماساژ، محل نگهداری، آسانسور، هیدورف، ژنراتور، میله کنترل رعد و برق، مخزن آب، سرایداری، باغبان، دوربین های امنیتی و نگهبانی24/7 میباشد.

در این مجموعه 6 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 54-78 متر مربع با استفاده از منطقه است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 82-106 متر مربع با استفاده از منطقه است.

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس 115-127 متر مربع با استفاده از منطقه است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 142-189 متر مربع با استفاده از منطقه است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 135-156 متر مربع با استفاده از منطقه است

آپارتمان 4 اتاق خواب دوبلکس 157-172 متر مربع با استفاده از منطقه است.

همه این آپارتمان ها دارای منظره دریا فوق العاده هستد. این آپارتمان مجهز به طراحی لوکس داخلی مانند درب فولادی، آیفون تصویری، تهویه مطبوع در تمام اتاقها، لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی (اجاق برقی، هود، آبگرمکن، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی) سیستم تلویزیون ماهواره، پنجره دوبل پی وی سی، کابین دوش، حوضچه شستشوی هیلتون، زیرساخت اینترنت فیبر نوری، اینترنت وای فای، کف سرامیکی در حمام و توالت، کاشی های کف گرانیت در اتاق نشیمن، دیوارهای داخلی با رنگ روغن قابل تعویض، درب های کشویی به بالکن، جکوزی، سقف معلق و چراغ های پنهان و کف حمام با گرمایش کف هستند.

ویژگی های عمومی املاک آماده تحویل با دید قلعه و منظره دریا در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مرکز

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 70.500 €2+1 آپارتمان 145.000 €3+1 آپارتمان 159.000 €4+1 آپارتمان 197.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان لوکس مارینا در محمودلار آپارتمان لوکس مارینا در محمودلار70.000 €1+1, 2+1, 4+1dpمحمودلار / آلانیاآاورا بلو آپارتمانآاورا بلو آپارتمان70.000 €1+1, 2+1, 3+1 dp, 4+1 dpکاستل / آلانیااملاک فروشی در آلانیااملاک فروشی در آلانیا72.000 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dpمرکز / آلانیاکستل سیساید آپارتمانکستل سیساید آپارتمان73.000 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dpکاستل / آلانیا
ما استخدام میکنیم