تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا

ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-12ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-13ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-14ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-15ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-16ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-17ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-18ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-19ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-20ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-21ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت از 92.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 200 m²
 • 3+1
 • 3
 • 5
 • آماده تحویل
 • 18 km
 • 25 km
 • 31 km
شماره ملک AYT-778

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به جاده کرکوتلی
• قرار گرفتن در منطقه ای آرام
• قیمت های مقرون به صرفه

ویلاهای دوقلو در منقطه آرام آنتالیا، دوشومالتی

این ویلاها در دوشومالتی، آنتالیا واقع شده اند. این منطقه با زیبایی های طبیعی و مکان های تاریخی احاطه شده است. دوشومالتی به لطف سرمایه گذاران و خریداران، رشد فراوانی کرده است. با توجه به آب و هوای مناسب آن در قیاس با مرکز شهر و تنیدگی در طبیعت، این منطقه موقعیت بسیار محبوبی در آنتالیا است.

این ویلاها در آنتالیا 31 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 25 کیلومتر تا دریا، 18 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند. همچنین این ویلاهای به جنگل ترمسوس، بازار و رستوران ها نزدیک هستند.

4 ویلای دو قلو در زمینی به مساحت 1.000 مترمربع قرار گرفته اند. این مجتمع دارای پارکینگ خودرو، استخر شنا، مخزن آب و باغی طراحی شده می باشد.

تنها یک نوع ویلا در این مجموعه وجود دارد

ویلای3 خوابه 200 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام در اتاق مستر و 5 بالکن.

این ویلا ها از اینترنت، وان حمام، رختکن، درب فلزی، جکوزی و کابین دوش برخوردارند.

ویژگی های عمومی ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

استخر در مجموعهپارکینگباغدوشوانحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 92.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه مجزا که توسط فضای سبز در دوشومآلتی محاصره شده استخانه مجزا که توسط فضای سبز در دوشومآلتی محاصره شده است159.300 €5+1دوشیمالتی / آنتالیاویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیاویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا168.600 €4+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلای 4 اتاق خوابه مستقل و آماده تحویل در دوشومآلتیویلای 4 اتاق خوابه مستقل و آماده تحویل در دوشومآلتی171.300 €4+1دوشیمالتی / آنتالیاویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیاویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا200.000 €5+1 dpکپز / آنتالیا