تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا

ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, آلانیا / بکتاشویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-1ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-2ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-3ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-4ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-5ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-6ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-7ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-8ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-9ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-10ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-11ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-12ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-13ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-14ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-15ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-16ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-17ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-18ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-19ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-20ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-21ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-22
750.000 € % 8
قیمت 690.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • آلانیا / بکتاش
 • 300 m²
 • 4+1
 • 4
 • 1
 • 2010
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 4 km
 • 36 km
شماره ملک ALN-290

3 دلیل اصلی برای خرید

• زیباترین مکان در آلانیا
• ویلای فوق العاده لوکس
• طراحی ویژه برای هر اتاق

ویلای 4+1 که یک فضای زندگی بزرگ با امکانات عالی در آلانیا، بکتاش را ارایه می دهد

این ویلای فوق العاده لوکس دارای موقعیت عالی در بکتاش آلانیا است. این منطقه با دید شگفت انگیز دریا و قصر، سواحل شنی و آب و هوای زیبا خود بسیاری را بخود جذب می کند. با توجه به زیرساخت های غنی، محل آرام و پتانسیل سرمایه گذاری سودآور، بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران از سراسر جهان از آلانیا بازدید می کنند.

این ویلا در 3 کیلومتری مرکز شهر، 4 کیلومتری ساحل کلوپاترا، 36 کیلومتری فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا و 136 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا است. این ویلا در آلانیا پیاده، فاصله کوتاهی تا بازار و سایر امکانات رفاهی دارد.

این ویلا در سال 2010 با استفاده از مواد طراحی شده خاص، ساخته شده است. این ویلا دارای 560 متر مربع مساحت است. این ویلا مستقل با یک استخر بسیار برگ، فضای باربیکیو، اتاق سرگرمی، پارکینگ داخلی، باغ طراحی شده، تراس، دوربین امنیتی 24 ساعته و سیستم زنگ خطر مجهط شده است.

این ویلای 4 خوابه 300 مترمربعی یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 2 حمام در اتاقها، اتاق بازی، اتاق لباسشویی و تراس دارد.

این ویلای با طراحی مخصوص با بهترین مبلمان از یک برند معتبر مجهز شده است. همه اتاقها دارای منظره دریا و قلعه آلانیا هستند. همچنین، اتاق خوابها به عنوان مکزیکا، سبک شرقی و مدرن ترکیه طراحی شده است. این ویلای مبله دارای سیستم آنتن ماهواره ای، جکوزی، رختکن، تهویه مطبوع برای هر اتاق، نورپردازی، کفپوش سرامیکی، آشپزخانه مجهز، آبگرمکن، کابین دوش، درب فلزی، گرمایش از کف و لوازم برقی و سفید آشپزخانه می باشد.

ویژگی های عمومی ویلای مبله فوق العاده لوکس با استخر بسیار بزرگ در آلانیا

ویلا / آلانیا / بکتاش

استخرپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

750.000 €% 8  قیمت 690.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمانخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان689.000 €3+1تپه / آلانیاناتورا ویلاناتورا ویلا650.000 €4+1 dp, 5+1 dpمرکز / آلانیاویلای مبله در آلانیا با استخر خصوصیویلای مبله در آلانیا با استخر خصوصی750.000 €4+1بکتاش / آلانیامجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیامجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا1.100.000 €4+1اوبا / آلانیا
ما استخدام میکنیم