تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش

آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلارآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-1آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-2آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-3آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-4آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-5آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-6آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-7آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-8آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-9آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-10آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-11
قیمت از 245.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 292 m²
 • 4+1
 • 3
 • 4
 • 05/2015
 • 8
 • آماده تحویل
 • 200 mt
 • 34 km
شماره ملک ALN-205

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره شگفت انگیز دریا 
• موقعیت مرکزی
• مسیر پیاده روی تا به امکانات اجتماعی

آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش 200 متر تا ساحل

این آپارتمان راحت در آلانیا در قلب محموتلار منطقه توریستی واقع شده است. محموتلار با توجه زیبایی های طبیعی و ثروت تاریخی منطقه ای توریستی است.

این آپارتمان در آلانیا برای فروش نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند ساحل، کافه ها، مغازه ها، بازارها، بارها، رستوران، پارک ها، مدارس، داروخانه ها، بیمارستان، مسجد، اداره پست، بازار عمومی و حمل و نقل عمومی قرار گرفته است. این آپارتمان فوق العاده لوکس، 200 متر تا ساحل، 34 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 12 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا فاصله دارد.

امکانات بسیاری مانند باغی زیبا، زمین بازی کودکان، استخر شنا، سالن بیلیارد، سالن بدنسازی، سونا، اینترنت، پارکینگ ماشین، ژنراتور، سرایداری، آسانسور، دوربین امنیت و نگهبانی 24/7 در این مجموعه وجود دارد.

2 نوع آپارتمان برای فروش در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 74-77 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 4 اتاق خوابه پنت هاوس 292 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام، سونا، جکوزی، اتاق رختکن، 3 بالکن و تراس میباشد.

این آپارتمان را میتوانید به صورت مبله و بدون اثاثیه خریداری کنید.

این آپارتمان مبله در آلانیا دارای ویژگی های بسیاری مانند یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، فر، اجاق گاز، هود، ماشین ظرفشویی، تلویزیون ال سی دی، کرکره با کنترل از راه دور، آب گرمکن، لوازم آشپزخانه، نور نقطه، پنجره پی وی سی و تهویه مطبوع در هوا در تمام اتاق ها میباشد.

این آپارتمان لوکس بدون اثاثیه برای فروش از یک دستگاه آبگرمکن، کرکره با کنترل از راه دور، لوازم آشپزخانه، نور نقطه ای و پنجره پی وی سی برخوردار خواهد بود.

ویژگی های عمومی آپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 245.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.07.2021 10:04:45

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا239.000 €5+1اوبا / آلانیاآپارتمان لوکس فروشی مرکز شهر در آلانیاآپارتمان لوکس فروشی مرکز شهر در آلانیا239.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 7+1اوبا / آلانیااملاکی با جذابیتهای بی نظیر در آلانیا با استانداردهای هتل 5 ستارهاملاکی با جذابیتهای بی نظیر در آلانیا با استانداردهای هتل 5 ستاره249.000 €2+1, 4+1, 5+2مهموتلار / آلانیاآپارتمان مدن ساحلی با طراحی جدید در آلانیا محموتلارآپارتمان مدن ساحلی با طراحی جدید در آلانیا محموتلار280.000 €2+1مهموتلار / آلانیا