تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا

ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-1ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-2ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-3ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-4ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-5ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-6ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-7ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-8ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-9ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-10ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-11ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-12ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, پلان ملک-1ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, پلان ملک-2ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, پلان ملک-3ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, پلان ملک-4ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا, پلان ملک-5
قیمت از 294.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 300 m²
 • 5+1
 • 6
 • 3
 • 06/2021
 • 2
 • در حال ساخت
 • 10 km
 • 12 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-990

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره شگفت انگیز جنگل در یک مکان منحصر به فرد
• فرصت  زندگی در کنار جنگل، نزدیک به مرکز شهر
• باغ سرگرمی و پارکینگ ماشین در فضای باز برای هر ویلا

ویلاهای مستقل با شومینه و باغ سرگرمی در کنار جنگل در آنتالیا

ویلا های با منظره شگفت انگیز جنگل در یکی از آرام ترین مناطق آنتالیا در دوشومالتی واقع شده است. دوشومالتی با طبیعت احاطه شده است برای خریداران که به دنبال خانه های با کیفیت و مرکزی هستند مناطق مسکونی با آرامش را، نزدیک به مدارس بین المللی و فرصت های فراوان ارائه می دهد.

ویلاهای آنتالیا در جوار جنگل و نزدیک به  مرکز شهر در یک مکان عالی قرار دارند. این ویلا های فروشی در آنتالیا 4 کیلومتر با اردوگاه تعطیلات اورفه، 9 کیلومتر تا  ترمینال اتوبوس آنتالیا، 10 کیلومتر تا مرکز شهر، 11 کیلومتر تا مرکز خرید اوزدیلیک، 12 کیلومتر تا ساحل و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی منحصر به فرد در زمینی به مساحت 1.208 متر مربع واقع شده و در مجموع دارای 4 ویلای مستقل  می باشد. هر ویلا دارای یک باغ خصوصی 180 متر مربعی است. در این مجتمع  ویژگی های مشترک زیادی برای ساکنان وجود دارد مانند باغ سرگرمی خصوصی و پارکینگ ماشین در فضای باز برای هر ویلا، سیستم روشنایی باغ، استخر شنا و سیستم دوربین امنیتی 24 ساعته می باشد. 

انواع ویلاها

ویلا های 5 خوابه 300 متر مربع.

در طبقه زیرزمین؛ 100 متر مربع با 2 اتاق خواب، 2 حمام اختصاصی و یک سالن بدنسازی وجود دارد.

در طبقه همکف؛ 100 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک بالکن و تراس باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛ 100 متر مربع با 3 اتاق خواب، 3 حمام اختصاصی، یک آشپزخانه اوپن و یک بالکن وجود دارد.

این ویلا های فروشی در آنتالیا دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند تهویه مطبوع در هر اتاق، سیستم بخاری برقی، پرده الکترونیکی، لوازم آشپزخانه، کالاهای سفید، پی وی سی دو جداره، کمد در هر اتاق خواب، رختکن، شومینه، دوش، سیستم های خورشیدی، سیستم اینترنت، سیستم های تلویزیونی ماهواره ای، آی فون تصویری، محوطه بابیکیو و درب فولادی مجهز است.

ویژگی های عمومی ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

استخر در مجموعهپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 294.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای دوبلکس با کیفیت بالا و استخر خصوصی در دوشومالتی، آنتالیا ویلای دوبلکس با کیفیت بالا و استخر خصوصی در دوشومالتی، آنتالیا 289.200 €4+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیاویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا279.300 €4+1 dpکپز / آنتالیاخانه ای خصوصی کاملاً مبله در دوشوشومالتی، آنتالیاخانه ای خصوصی کاملاً مبله در دوشوشومالتی، آنتالیا300.000 €4+2دوشیمالتی / آنتالیاویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندوویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو329.100 €3+1کندو / آنتالیا