تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان

خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپهخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, آلانیا / تپه - videoخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-1خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-2خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-3خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-4خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-5خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-6خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-7خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-8خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-9خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-10خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-11خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-12خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-13خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-14خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-15خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-16خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-17خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-18خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-19خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-20خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-21خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان, تصاویر داخلی-22
قیمت 689.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / تپه
 • 280 m²
 • 3+1
 • 3
 • 1
 • 2016
 • 2
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 3,5 km
 • 44 km
شماره ملک ALN-242

خانه ای مستقل با منظره دریای مدیترانه و آلانیا

این خانه در آلانیا برای فروش در همسایگی تپه با دید دریا و شهر میباشد. این منطقه میزبان خانه های لوکس و ویلا است. یک زندگی آرام با طبیعت و منظره شگفت انگیز در انتظار شما خواهد بود. این منطقه نزدیک به بسیاری از امکانات مورد نیاز شما مانند مغازه ها، مدارس، بیمارستان، پارک، بانک، امکانات حمل و نقل و غیره است.

این خانه کاملا مبله در آلانیا، 3.5 کیلومتر تا ساحل، 2 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 500 متر تا مراکز خرید، 124 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 44 کیلومتر تا فرودگاه گازپایاشا-آلانیا فاصله میباشد.

این خانه لوکس توسط باغ خصوصی و دیواره احاطه شده است. این خانه های جداگانه در یک زمین روی تپه ای در آلانیا دارای امتیازاتی نظیر استخر خصوصی، تراس آفتاب، باغ، پارکینگ خودرو، باربیکیو و آلاچیق است. همچنین شما از تماشای دریا و شهر از پنجره های بلند و گسترده این خانه لذت خواهید برد.

این خانه 3+2، 280 متر مربع با 2 اتاق نشیمن بزرگ، آشپزخانه ییلاقی، 3 حمام و بالکن است.

این خانه با طراحی ویژه مجهز به امکانات لوکس داخلی مانند درب های فولادی، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، شیشه دو جداره پی وی سی، آبگرمکن فوری الکتریکی، دوش، کالاهای سفید، گاوصندوق، آشپزخانه کامل با میز کار گرانیت، کمد، کاشی سرامیک، مبلمان حمام، درهای کشویی به بالکن و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی خانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان

ویلا / آلانیا / تپه

استخرپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 689.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیاویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا550.000 €3+1 trplx, 4+1 dp, 5+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاکویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک525.000 €3+1کارکیجاک / آلانیاویلا های با نمای دریا و کوه با باغ های خصوصی در آلانیاویلا های با نمای دریا و کوه با باغ های خصوصی در آلانیا750.000 €4+1کارکیجاک / آلانیامجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیامجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا1.100.000 €4+1اوبا / آلانیا