تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا

آپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومراآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, ترابزون / یومرا - videoآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, پلان ملک-1آپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا, پلان ملک-2
قیمت از 33.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 3+1
 • ترابزون / یومرا
 • 80 m² به 170 m²
 • 1+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 05/2020
 • 10
 • درحال ساخت
 • 9 km
 • 1 km
 • 5 km
شماره ملک TRB-105

اطلاعات کمپین

آآنتالیا هومز همچنان به ارایه فرصت های عالی برای خریداران املاک و مستغلات ادامه می دهد. این آپارتمان ها با دید دریا در ترابزون با تخفیف 15 درصدی برای پرداخت نقدی فقط برای آنتالیاهومز میباشد. همچنین این آپارتمان ها دارای شرایط پرداخت دارند؛ 30 درصد پیش پرداخت، 30 ماه اقساط.

برای استفاده از گزینه تخفیف و اقساط، میتوانید با نمایندگی فروش ما با شماره تلفن یا ایمیل تماس بگیرید.

اعتبار تا 29.3.2019 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید بی وقفه دریا
• پرداخت اقساط بدون بهره
• تضمین حداقل 30 درصد سود

آپارتمان هایی برای سرمایه گذاری در منطقه ساحلی در یومرا

این آپارتمان های جدید در یومرا، ترابزون واقع شده است. ترابزون اخیرا یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری و شیوه زندگی بوده است. یومرا یک منطقه ساحلی در 8.5 کیلومتری ترابزون است. این منطقه با زیبایی های طبیعی شگفت انگیز بسیار جلب توجه میکند. این منطقه میزبان پروژه های جدید املاک و مستغلات، مکان های تاریخی، مرکز خرید، مناطق سرگرمی و امکانات رفاهی اجتماعی است.

این آپارتمان با منظره دریا 1 کیلومتر تا ساحل، 9 کیلومتر تا مرکز شهر، 2 کیلومتر تا مرکز خرید خارج از شهر ترابزون جواهیر و 5 کیلومتر تا فرودگاه ترابزون فاصله است. همچنین به راحتی می توانید بسیاری از امکانات اجتماعی را با توجه به موقعیت مرکزی آن به دست آورید.

این پروژه مسکونی شامل 3 بلوک است. هر بلوک شامل 10 طبقه است. این مجتمع دارای امکانات غنی از قبیل 2 آسانسور در هر بلوک، پارکینگ سرپوشیده و روباز، باغ طراحی شده، سرایداری، زمین بسکتبال، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی است.

2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 80 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 3 خوابه 170 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن، توالت و 2 بالکن می باشد.

این آپارتمانهای لوکس در ترابزون مزایای سرمایه گذاری سودآور با ویژگی های غنی ارایه می دهد. همه آپارتمان ها دارای منظره ی بی نظیری هستند. این آپارتمان ها با درب فولادی، اینترنت، لوازم آشپزخانه، کابین دوش و آنتن ماهواره مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا

آپارتمان / ترابزون / یومرا

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 33.500 €3+1 آپارتمان 65.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاهآپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه33.000 €2+1, 3+1, 4+1یالینجاک / ترابزونآپارتمان در ترابزون با دید بی نظیر دریای و طبیعتآپارتمان در ترابزون با دید بی نظیر دریای و طبیعت29.400 €1+1, 2+1, 3+1یالینجاک / ترابزوناملاک با طراحی ویژه در ترابزون با منظره شگفت انگیز دریااملاک با طراحی ویژه در ترابزون با منظره شگفت انگیز دریا37.600 €2+1, 3+1اورتاحصار / ترابزوناملاک و مستغلات در ترابزون با منظره عالی دریااملاک و مستغلات در ترابزون با منظره عالی دریا37.600 €3+1اورتاحصار / ترابزون
ما استخدام میکنیم