تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا

خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسوخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoخانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-1خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-2خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-3خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-4خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-5خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-6خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-7خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-8خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-9خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-10خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-11خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-12خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-13خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-14خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-15خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-16خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-17خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-18خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-19خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-20خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-21خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 1.800.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / آکسو
 • 450 m²
 • 7+2
 • 4
 • 1
 • 1996
 • 2
 • آماده تحویل
 • 29 km
 • 30 km
 • 20 km
شماره ملک AYT-869

3 دلیل اصلی برای خرید

• یک ساختمان ویژه سنگی
• مناسب برای خانواده های پرجمعیت
• کسب درآمد از درختان لیموی باغ

خانه ای با ساخت ویژه در کورشونلو، آکسو با امکان درآمد جانبی از درختان لیمو

خانه مستقل سنگی که در محله کورشونلو، آکسو آنتالیا قرار دارد. امکانات اجتماعی و مورد نیاز زندگی روزانه به اینجا نزدیکند. آبشار مشهور کورشونلو و شهر باستانی یرگه در این منطقه واقع شده اند. این ناحیه برای سرمایه گذاری مناسب است. بخاطر افزایش ارزش منطقه، مردم ترجیح می دهند خانه ای در اکسوی آنتالیا بخرند یا در آن ای سرمایه گذاری کنند.

این خانه مستقل تا آبشار کورشونلو 7.5 کیلومتر، فرودگاه بین المللی آنتالیا 20 کیلومتر، مرکز شهر 29 کیلومت، بلک 44 کیلومتر و تا ساحل لارا و کالیجی 30 کیلومتر فاصله دارد.

این خانه با ساخت ویژه 16.500 متر مربع مساحت دارد. یک استخر شنا، زمین تنیس، پارکینگ اتومبیل در فضای باز و سرپوشیده، آشپزخانه در باغ و درختان مختلف میوه در باغ مانند 370 درخت لیمو، 80 درخت زیتون، درخت انجیر، درخت توت، درخت نارنج و تاکستان در این زمین وجود دارند. درختان لیمو به لطف بهره وری، درختان لیمو سالانه تقریبا 40 یا 50 تن بار می دهند. میوه تعدادی حیوان مانند 30 مرغ، 4 غاز، 3 اردک، 8 بلدرچین و 40 کندوی زنبور عسل (کندوهای کم وزن) در این باغ بزرگ دارد. همچنین باغ از یک چاه آب و سیستم آبیاری برخوردار است. از قدیم یک خانواده به عنوان سرایدار در اینجا زندگی می کند.

این خانه 2+7 مبله 450 متر مربعی دارای 2 اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه، 7 اتاق خواب، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی و یک بالکن می باشد.

این خانه سنگی با ویژگی های ممتاز زیادی مانند لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع مرکزی، مبلمان، رختکن، اتاق سرگرمی، کابین دوش، وان، اینترنت، تلویزیون ماهواره ای، سیستم دوربین های امنیتی و ژنراتور تجهیز شده است.

ویژگی های عمومی خانه بی نظیر سنگی با استخر در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / آکسو

استخرسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.800.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.04.2021 09:23:10

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا آماده با طراحی فوق العاده لوکس در آنتالیا، لاراویلا آماده با طراحی فوق العاده لوکس در آنتالیا، لارا1.121.000 €4+1کندو / آنتالیاخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیاخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا918.200 €12+4کنییالتی / آنتالیاویلا های خانوادگی 10 خوابه در کپز آنتالیاویلا های خانوادگی 10 خوابه در کپز آنتالیا1.919.900 €10+2کپز / آنتالیاعمارت تاریخی با درآمد اجاره ای تضمین شده در کالیجیعمارت تاریخی با درآمد اجاره ای تضمین شده در کالیجی2.712.900 €4+3 dpکالیجی / آنتالیا