تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه

ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, بدروم / یالیکاواکویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-1ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-2ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-3ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-4ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-5ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-6ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-7ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-8ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, تصاویر داخلی-9ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, پلان ملک-1ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه, پلان ملک-2
قیمت 775.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بدروم / یالیکاواک
 • 574 m²
 • 5+1
 • 5
 • 1
 • 2
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 3 km
 • 54 km
شماره ملک BDR-22267

ویلاهای بدروم در دل طبیعت و دور از تنش شهری

این ویلاهای مستقل در منطقه گریس بین یالیکاواک و گوموشلوک بدروم واقع شده اند. یالیکاواک یک اقامتگاه تعطیلاتی خیره کننده در شبه جزیره بدروم در جنوب غربی ترکیه است. این منطقه یک مرکز گردشگری مشهور در جهان است. بسیاری از مراکز خرید، بوتیک ها، رستوران ها و سواحل با پرچم آبی در این ناحیه قرار دارند.

این ویلا های بدروم 3 کیلومتر تا ساحل، 400 متر تا نزدیکترین فروشگاه، 3 کیلومتر با مرکز شهر، 4 کیلومتر به مرکز یالیکاواک، 18 کیلومتر تا مرکز بدروم و 54 کیلومتر تا فرودگاه بدروم میلاس فاصله دارند.

این ویلاها در بدروم ترکیه دارای باغ اختصاصی با منظره دریا و جزیره، استخر شنا اختصاصی با طراحی جذاب، 2 پارکینگ داخلی اتومبیل و فضای نشستن در باغ می باشند.

در اینجا یک نوع ویلا در دسترس است

ویلای 574 متر مربعی5 خوابه با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، آشپزخانه کوچک، 5 حمام در اتاقها، یک توالت مهمان، اتاق لباسشویی، اتاق خدمتکار و تراس.

این ویلا های هوشمند دارای ویژگی های فراوانی مانند شیشه های دو جداره برای پنجره های آلومینیومی و درها، سیستم گرمایش از کف و سیستم تهویه مطبوع، آیفون تصویری، آبگرمکن، سیستم اعلام حریق، نور نقطه ای، دوربینهای ضبط تصویر 24 ساعته، آنتن ماهواره ای، اینترنت وای فای، وسایل آشپزخانه ، عایق صدای پنجره ها و درب، درهای داخلی و بیرونی چوبی هستند.

ویژگی های عمومی ویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه

ویلا / بدروم / یالیکاواک

استخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیباغدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 775.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای یک طبقه ای لوکس در بدرومویلاهای یک طبقه ای لوکس در بدروم750.000 €3+1کناجیک / بدرومویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدرومویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم612.000 €4+1یالیکاواک / بدرومویلا4 اتاق خوابه در بدرومویلا4 اتاق خوابه در بدروم850.000 €4+2یالیکاواک / بدرومویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمندویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند900.000 €4+1, 5+1گوندووان / بدروم