تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا

آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا, تصاویر داخلی-20
قیمت 210.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 200 m²
 • 3+1
 • 1
 • 3
 • 2002
 • 13
 • آماده تحویل
 • 6 km
 • 1 km
 • 26 km
شماره ملک AYT-1997

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناظر بی نظیر کوه و دریا
• آشپزخانه جداگانه
• فاصله پیاده روی تا ساحل

آپارتمان بزرگ در فاصله پیاده روی از ساحل در کنییالتی

این آپارتمان با کیفیت بالا و نزدیک به ساحل در آنتالیا، کنییالتی واقع شده است. این آپارتمان از امکانات رفاهی روزمره مانند مارکیت ها، بازار عمومی، بانک ها، بیمارستان ها، دفاتر پستی، مدارس، کافه ها و رستوران ها، مسیرهای پیاده روی و ایستگاه های حمل و نقل عمومی در فاصله پیاده روی قرار دارد. این آپارتمان فروشی در آنتالیا، ترکیه 1 کیلومتر تا نزدیکترین ساحل، 6 کیلومتر تا مرکز شهر کنییالتی و 26 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این آپارتمان در زمینی به مساحت 3.112 متر مربع، 2 بلوک با 12 طبقه ساخته شده است و دارای 2 آسانسور، سرایداری، باغ خوب نگهداری شده، استخر شنا و سیستم دوربین امنیتی 24 ساعته است.

انواع آپارتمان

آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک توالت و 3 بالکن است. (می توان یک اتاق دیگر به سقف اضافه کرد.)

این آپارتمان دوبلکس بزرگ دارای درب استیل، سیستم آی فون تصویری، 3 دستگاه تهویه مطبوع، لوازم آشپزخانه، جکوزی، سونا، زیرساخت گاز طبیعی تا سقف و آبگرمکن است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان دوبلکس با دید عالی دریا و کوه در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 210.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک مرکزی 4 کیلومتر تا ساحل کنییالتی آنتالیااملاک مرکزی 4 کیلومتر تا ساحل کنییالتی آنتالیا197.700 €2+1, 3+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای کنییالتی در فاصله 5 دقیقه ای ساحلآپارتمانهای کنییالتی در فاصله 5 دقیقه ای ساحل195.800 €3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای رو به رودخانه با ساحل خصوصی در ماناوگاتآپارتمانهای رو به رودخانه با ساحل خصوصی در ماناوگات245.000 €3+1ماناقوات / آنتالیاآپارتمان با کانسپت خانه-دفتر در موقیعت مکانی خوب در لاراآپارتمان با کانسپت خانه-دفتر در موقیعت مکانی خوب در لارا255.000 €3+1لارا / آنتالیا