تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی

آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودارآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, استانبول / اوسک اودار - videoآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, تصاویر داخلی-1آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, تصاویر داخلی-2آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, تصاویر داخلی-3آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, تصاویر داخلی-4آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, تصاویر داخلی-5آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, تصاویر داخلی-6آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-1آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-2آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-3آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-4آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-5آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-6آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-7آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-8آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-9آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-10آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-11آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی, پلان ملک-12
قیمت از 438.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / اوسک اودار
 • 130 m² - 348 m²
 • 3+1, 4+1, 4+1 dp, 6+1 dp
 • 2, 3, 3, 6
 • 1, 1, 2, 4
 • 12/2021
 • در حال ساخت
 • 6 km
 • 4,5 km
 • 32 km
شماره ملک IST-512

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم اندازهای شگفت انگیز بسفر و شهر
• زندگی لوکس در یک مجتمع مسکونی
• در تپه چاملیجا

املاک و مستغلات با نمای شگفت انگیز بسفر و شهر استانبول در تپه تاریخی چاملیجا، اوسکودار

این املاک و مستغلات لوکس و جا دار در تپه تاریخی چاملیجا در اوسکودار واقع شده استو اوسکودار یکی از معتبرترین مناطق استانبول است. از مساجد گرفته تا بازار ها و بیمارستان ها همه چیز هایی که در استانبول به آن نیاز دارید در نزدیکی شما قرار دارند.
این آپارتمان ها در اوسکودار، استانبول به لطف تونل اوراسیا دسترسی آسان به پل بسفر، پل فاتیح سلطان محمت و سمت اروپایی را فراهم می کند. این املاک و مستغلات با مدارس، مراکز درمانی و امکانات رفاهی روزانه در فاصله پیاده روی قرار دارند. این املاک و مستغلات 4.5 کیلومتر تا پیاده رو ساحل اوسکودار و ایستگاه متروبوس، 5 کیلومتر تا آلتونیزاده و پل شهدان 15 جولای، 6 کیلومتر تا خیابان بعدات و ایستگاه مارمارای ، 7 کیلومتر کزکولیسی، 8 کیلومتر تا تونل اوراسیا، 36 کیلومتر است تا فرودگاه بین المللی سبییاگوکچن و 52 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارد.

مدارس در منطقه: مدارس بیلفن، کالج چاملیجا باهچهشیهیر، کالج اجی بادام دووعا، دانشگاه مارمارا، دانشگاه اووزین، دانشگاه دوعوش، دانشگاه ییدیتپه، دانشگاه فاتیح سلطان محمت و دانشگاه اوسکودار.

مراکز خرید در منطقه:‌ مرکز خرید کپیتال، مرکز خرید ایمار، مرکز خرید میدان ، مرکز خرید بویکاکا، مرکز خرید تپه۸ نتیلوس، مرکز خرید آکسرای اجی بادام و ایکیا.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان میدیسانا چاملیجا، بیمارستان دانشگاه میدیپول، بیمارستان چاملیجا اردم، بیمارستان بویوک چاملیجا، پلی کلینیک دانشگاه باشکنت، بیمارستان آموزش و تحقیقات کارابکیر، بیمارستان اکادمیک، بیمارستان آفییت، مرکز خصوصی بهداشت اوتمز، مرکز خصوصی بهداشت عمران.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 14.315 متر مربع احداث شده و توسط طبیعت و زمین های تاریخی احاطه شده است. در این جا در کل 7 بلوک و 89 آپارتمان وجود دارد. این مجتمع دارای ی استخر مشترک سرپوشیده، آسانسور، ژنراتور، پارکینگ سرپوشیده، امنیت 7/24، دوربین های امنیتی، پرسنل خدماتی 24/7، زمین فوتبال، زمین تنیس، سپا، سونا زنانه و مردانه، اتاق بخار زنانه و مردانه، اتاق رختکن زنانه و مردانه، مراکز تناسب اندام زنانه و مردانه، اتاق بازی، زمین بازی کودکان، فوتبال تعاملی، مسیرهای پیاده روی، شرایط و اتاق استراحت، یک باشگاه اجتماعی، کافه تریا و مناسب برای معلولین می باشد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمانهای 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک بالکن و یک انباری هستند. (بعضی از آپارتمان ها 2 سرویس بهداشتی دارند.)

آپارتمانهای 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک دفتر، یک انباری و یک بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 3 حمام، 2 حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک بالکن و 2 تراس هستند.

آپارتمان های دوبلکس 6 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 3 حمام، 2 حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک دفتر، 2 بالکن، 2 تراس و یک انباری هستند.

این آپارتمان ها دارای ویژگی هایی مانند درب استیل، سیستم های خانه هوشمند، سیستم های تلویزیون ماهواره ای، وسایل آشپزخانه، کرکره، گاز طبیعی، گرمایش از کف هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی

آپارتمان / استانبول / اوسک اودار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدابا دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 438.500 €4+1 آپارتمان 583.500 €6+1 آپارتمان 1.482.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 16.06.2021 09:24:44

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبولآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول429.200 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1شیشلی / استانبولآپارتمان های بسیار لوکس و آرام در بیلیکدوزو استانبولآپارتمان های بسیار لوکس و آرام در بیلیکدوزو استانبول423.400 € 6+2 dpبیلیکدوزو / استانبولآپارتمانی در موقیعت مکانی خوب در نزدیکی ساحل بستانجی در استانبولآپارتمانی در موقیعت مکانی خوب در نزدیکی ساحل بستانجی در استانبول501.700 €3+1کادی کوی / استانبولاملاک و مستغلات لوکس با آسایش هتل در استانبول، ترکیهاملاک و مستغلات لوکس با آسایش هتل در استانبول، ترکیه523.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 6+1, 8+1شیشلی / استانبول