تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا

خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-20خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-21خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 247.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 600 m²
 • 7+2
 • 3
 • 4
 • 2
 • آماده تحویل
 • 16 km
 • 20 km
 • 24 km
شماره ملک AYT-830

3 دلیل اصلی برای خرید

• واقع شدن در منطقه جدید در حال توسعه
• چشم انداز کوه های توروس
• باغ با استخر شنا، درختان میوه و پارکینگ در فضای باز با ظرفیت 3 ماشین

خانه با چشم انداز به طبیعت در باغی با استخر شنا و درختان میوه در منطقه دوشومآلتی

این خانه بخوبی نگهداری شده در دوشومآلتی آنتالیا، دور از هیاهوی شهری قرار گرفته است. دوشومآلتی منطقه ای مورد توجه برای بسیاری از مردم می باشد. این منطقه میزبان طیف گسترده ای از طرح های ساختمانی جدید است که چشم انداز شگفت انگیز مشرف بر کوه های توروس دارند. مدارس، مغازه ها، ایستگاه های گاز، دانشگاه ها، بیمارستان ها و امکانات رفاهی در این ناحیه وجود دارند. شما به راحتی می توانید با خدمات منظم اتوبوسی به مرکز و دیگر مناطق شهری دسترسی پیدا کنید.

این خانه آنتالیا با طبیعت احاطه شده است. این ملک، 100 متر با جاده آنتالیا-بوردور، 3 کیلومتر تا دانشگاه بیلیم آنتالیا، 20 کیلومتر با ساحل کینیالتی و کالجی (شهر قدیمی)، 16 کیلومتر با مرکز شهر، 19 کیلومتر تا مرکز خرید آنتالیا هومز، 11 کیلومتر تا باغ وحش آنتالیا و منطقه معروف پیک نیک کنت اورمن، 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 30 کیلومتر تا ساحل لارا فاصله دارد.

این خانه 2 طبقه در زمینی به مساحت 560 متر مربع ساخته شده است. این ملک دارای یک استخر شنا، پارکینگ در فضای باز با ظرفیت 3 ماشین، آلاچیق، سیستم آبیاری قطره ای، منطقه آفتاب گرفتن، دوش استخر و 25 درخت میوه در باغی محصور با دیوار می باشد. همچنین یک ژنراتور، مخزن آب و اتاقی خالی مناسب برای یک مرکز تناسب اندام در این ملک وجود دارد.

این خانه 2+7 دارای 600 متر مربع زیربنا می باشد. این ملک به دو خانه جداگانه تقسیم شده است: خانه 2+1 معمولی و دوبلکس 1+5 که دارای ورودی های جداگانه ای هستند.

خانه 2 خوابه که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام با جکوزی، بالکن و ایوان بسته است.

خانه دوبلکس 5 خوابه که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، یک حمام با جکوزی، حمام در اتاق مستر، اتاق لباسشویی، 2 بالکن و تراس بسته است.

این خانه آماده دارای درب فولادی، سیستم تهویه مرکزی، پنل خورشیدی، نور نقطه ای، آبگرمکن، سیستم تصفیه و کرکره است.

* این خانه ها تنها یک سند دارند.

ویژگی های عمومی خانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

استخرپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشوانحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 247.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 29.05.2021 11:52:16

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیاویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا230.000 €5+1 dpکپز / آنتالیاسوپریور ویلاسوپریور ویلا226.700 €6+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیاویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا270.800 €4+1 dpکپز / آنتالیاویلاهای لوکس تریپلکس در لارا، آنتالیا 1 کیلومتر تا ساحلویلاهای لوکس تریپلکس در لارا، آنتالیا 1 کیلومتر تا ساحل278.100 €4+1لارا / آنتالیا