تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک

ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریهویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, بلک / قدریه - videoویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-1ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-2ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-3ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-4ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-5ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-6ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-7ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-8ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-9ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-10ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-11ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-12ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-13ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-14ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-15ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-16ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-17ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-18ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-19ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک, تصاویر داخلی-20
قیمت 122.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • بلک / قدریه
 • 170 m²
 • 3+1 trp
 • 3
 • 3
 • 2010
 • 3
 • آماده تحویل
 • 1,5 km
 • 2 km
 • 26 km
 • 1 km
شماره ملک BLK-104

3 دلیل اصلی برای خرید

• کاملا مبله
• منطقه آرام
• شرایط عالی

ویلای تریپلکس کاملاً مبله نزدیک به امکانات رفاهی در کدریه، بلک

این ویلای خوب نگهداری شده فروشی در محله کدریه در بلک، نزدیک به زمین های معروف گلف و سواحل زیبا واقع شده است. بلک به دلیل داشتن آب و هوای زیبا، مکان های معروف تعطیلاتی و مناطق ورزشی با کیفیت بالا، یکی از مقصدهای مطلوب برای تعطیلات آنتالیا است.

این ویلای نیمه مستقل برای فروش در بلک در فاصله کوتاه با مراکز خرید، رستوران ها، کافه ها، مارکیت ها، زمین های گلف، دفاتر پست و غیره قرار دارد. این ویلای فروشی در بلک 800 متر تا نزدیکترین مرکز خرید، 1 کیلومتر تا نزدیکترین زمین گلف، 1.5 کیلومتر تا مرکز بلک، 2 کیلومتر تا ساحل و سرزمین افسانه ها (لند اف لیجند)، 26 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع ویلایی شامل 8 ویلای نیمه مستقل و 2 ویلا مستقل، در کل 6 بلوک است. این مجتمع دارای استخر شنا، مناطق آفتاب گیر، سرایدار، خدمات امنیتی، ژنراتور، باغ با طراحی زیبا و سیستم دوربین امنیتی 24 ساعته است.

ویلا 3 خوابه دارای مساحت 170 متر مربع.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک بالکن و یک توالت وجود دارد.

در طبقه اول؛ 2 اتاق خواب، 2 حمام اختصاصی و یک بالکن وجود دارد.

در طبقه دوم؛ یک اتاق خواب، یک حمام اختصاصی و یک تراس وجود دارد.

این ویلای مبله در بلک دارای تهویه مطبوع در هر اتاق، اینترنت، دوش، لوازم آشپزخانه، کرکره، سیستم تلویزیون ماهواره ای، سیستم گرمایش از کف و سیستم انرژی خورشیدی است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک

ویلا / بلک / قدریه

استخر در مجموعهسرایدارنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 122.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکاناتویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات183.000 €4+1مرکز / بلکخانه های مستقل آرام در مجتمع ویلایی امن در بلکخانه های مستقل آرام در مجتمع ویلایی امن در بلک196.200 €4+1 dpقدریه / بلکویلاهای مستقل برای فروش با استخرهای خصوصی در بلکویلاهای مستقل برای فروش با استخرهای خصوصی در بلک218.500 €4+1 dpقدریه / بلکویلاهای بزرگ بلک با استخرهای خصوصی در نزدیکی رودخانهویلاهای بزرگ بلک با استخرهای خصوصی در نزدیکی رودخانه235.000 €4+1 dpمرکز / بلک