تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا

ملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا, آنتالیا / کالیجیملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا, تصاویر داخلی-1ملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا, تصاویر داخلی-2ملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا, تصاویر داخلی-3
قیمت بنا به درخواست
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنتالیا / کالیجی
  • 1951
  • آماده تحویل
  • 400 mt
  • 16 km
شماره ملک TIC-100

3 دلیل اصلی برای خرید

• واقع شدن در مرکز شهر
• مناسب برای سرمایه گذاری
• بازسازی شده و ارزان قیمت

املاکی سودآورمناسب برای هتل، کافه و سایر فعالیتهای تجاری در کالیجی

این ملک سودآور در محل عالی در کالیجی، محله کلیچ آرسلان قرار دارد. این منطقه که به عنوان مرکز شهر آنتالیا شناخته می شود، بخاطر نزدیکی به تمام امکانات اجتماعی در آنتالیا معروف است. کالیجی توسط فضاهای تاریخی، فرهنگی و طبیعی احاطه شده است. اگر می خواهید در آنتالیا سرمایه گذاری کنید، کالیجی بهترین انتخاب برای شماست.

این املاک تجاری در آنتالیا 16 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 400 متر با دریا و 500 متر تا درب قلعه هادریان است. بسیاری از امکانات اجتماعی و عمومی مانند رستوران ها، کافه ها، فروشگاه ها، بارها، وسایل حمل و نقل و پارک ها در این ناحیه وجود دارند.

این هتل و رستوران های فروشی در کنار یکدیگر قرار دارند.

فضای هتل 166 متر مربع و زیربنای هتل 212 متر مربع است. این هتل دارای 2 طبقه و 6 اتاق است، اما شما می توانید 2 اتاق دیگر نیز اضافه کنید. 30 متر مربع آشپزخانه، 2 حمام مجزای زنانه و مردانه در طبقه همکف و انباری در طبقه زیر زمین قرار گرفته اند. هتل دارای تراس بوده و رستوران داخلی آن 69 متر مربع می باشد. این هتل در سال 2018 بازسازی شده و بازسازی آن به طور کامل تکمیل شده است.

2 فضای تجاری مجزا می توانند به یک هتل با مجموعا 11 اتاق و حدود 110 متر باغ مشترک تبدیل شوند. فضای جلوی خیابانی که این املاک در آن واقع شده اند یکی از بزرگترین مناطق در کالیجی است و می تواند برای 70 صندلی مورد استفاده قرار گیرد. این ملک تجاری از باغ، دوربین امنیتی، مبلمان، اینترنت، کابین دوش در اتاق های هتل، تلویزیون ماهواره ای و پانل های خورشیدی برخوردار است.

*درآمد اجاره ای این ملک بین 20.000 لیر تا 25.000 لیر می باشد. اگر می خواهید در آنتالیا سرمایه گذاری کنید، این املاک تجاری یک فرصت غیر قابل چشم پوشی است.

ویژگی های عمومی ملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا

پارکینگنگهبانی 24/7باغتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
دفتر سرمایه گذاری در موقیعت مکانی مرکزی برای فروش در آنتالیادفتر سرمایه گذاری در موقیعت مکانی مرکزی برای فروش در آنتالیا57.800 €مرکز / آنتالیااملاک تجاری مناسب برای سرمایه گذاری در کپز، آنتالیااملاک تجاری مناسب برای سرمایه گذاری در کپز، آنتالیا83.500 €کپز / آنتالیادفتر با مبلمان در موقیعت مکانی مرکزی در موراتپاشادفتر با مبلمان در موقیعت مکانی مرکزی در موراتپاشا88.700 €2+1مرکز / آنتالیااملاک تجاری در 350 متری کمربند در کپز، آنتالیااملاک تجاری در 350 متری کمربند در کپز، آنتالیا89.700 €کپز / آنتالیا