تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی

آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-17
72.000 € % 3
قیمت از 69.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 80 m² - 260 m²
 • 1+1, 3+1, 3+1 dp, 3+2 dp
 • 1, 2
 • 1, 2, 4
 • 2015
 • 4
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 1.5 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-894

اطلاعات کمپین

AYT-894

آپارتمان آماده تحویل واقع در آنتالیا، کنییالتی تنها برای مشتریان آنتالیا هومز با تخفیف ارایه می شود.

قیمت آپارتمان 1 خوابه به جای 72.000 یورو، 69.900 یورو ارایه می شود.

برای استفاده از این تخفیف ویژه عجله کنید!

 

اعتبار تا 30.09.2020 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره بوگاچای، دریا و کوه
• احاطه شده توسط امکانات اجتماعی
• مکانی آرام

آپارتمانهای راحت و مدرن با نمای بوگاچای در آنتالیا، کنییالتی

این آپارتمان های مناسب در کنییالتی، محله لیمان واقع شده اند. این منطقه به دلیل موقعیت عالی در آنتالیا در بین سرمایه گذاران و خریداران خارجی بسیار محبوب است. کنییالتی مکانی ایده آل برای سرمایه گذاری یا خریداران آپارتمان در آنتالیا است. با توجه به امکانات اجتماعی، پروژه های لوکس و استانداردهای یک زندگی مدرن، کنییالتی روز به روز در حال توسعه است.

این آپارتمانهای فروشی در کنییالتی 1.5 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 700 متر تا رودخانه بوگاچای، 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 10 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند. این آپارتمان ها با امکانات اجتماعی مانند بازارها، رستوران ها، پارک، مجتمعهای مسکونی لوکس و کافه ها احاطه شده اند.

این مجموعه مسکونی دارای 2 بلوک است که یکی از آنها 29 و دیگری 30 آپارتمان دارد. هر بلوک دارای 4 طبقه و طبقه همکف است. این مجموعه از ویژگی های غنی بسیاری از قبیل استخر روباز، پارکینگ در فضای باز، آسانسور، سرایداری، دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی و باغی زیبا است.

در این مجموعه 5 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان 1+1 با متراژ 80-85 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک خواب، حمام و بالکن.

آپارتمان 3+1 با متراژ 140 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 اتاق خواب، حمام و بالکن.

آپارتمان 3+1 دوبلکس 160-260 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 اتاق خواب، حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن.

آپارتمان 3+2 دوبلکس 260 متر مربعی با 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 اتاق خواب، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن و 2 بالکن.

آپارتمان های 6+1 دوبلکس 330 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه اوپن، 6 اتاق خواب، 2 حمام و 4 بالکن.

این آپارتمان ها در کنییالتی آنتالیا مجهز به آیفون تصویری، حمام در اتاق مستر، اینترنت، کابین دوش، آنتن ماهواره ای، کفپوش و سرامیک، لوازم آشپزخانه، زیرساخت های گاز شهری ، درب فلزی و کرکره می باشند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 72.000 €%369.900 €3+1 آپارتمان 126.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیاآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا69.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیاآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا68.700 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان با چشم انداز کوه 1.5 کیلومتر تا ساحل در آنتالیاآپارتمان با چشم انداز کوه 1.5 کیلومتر تا ساحل در آنتالیا70.000 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندیآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی71.000 €2+1کپز / آنتالیا