تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا

املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکزاملاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoاملاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoاملاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoاملاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoاملاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoاملاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoاملاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-8املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-9املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-10املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-11املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-12املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-13املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-14املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, پلان ملک-1املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, پلان ملک-2املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, پلان ملک-3املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, پلان ملک-4املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, پلان ملک-5املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, پلان ملک-6املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا, پلان ملک-7
قیمت از 101.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 4+1
 • آنتالیا / مرکز
 • 112 m² به 190 m²
 • 2+1, 2+1 dp, 4+1 dp
 • 1, 3
 • 1, 2
 • 10/2019
 • 4
 • در حال ساخت
 • 800 mt
 • 15 km
شماره ملک AYT-783

3 دلیل اصلی برای خرید

• قرار گرفتن در مرکز آنتالیا
• نوساز بودن
• نزدیکی بسیار به پارک معروف ساحلی از جمله رستوران ها و کافه ها و رستوران ها

املاک دارای طراحی لوکس با رمپ برای معلولین در مرکز آنتالیا

این املاک مناسب در یک موقعیت عالی و فوق العاده در محله باهچهلیولر قرار دارند. باهچهلیولر یکی از محبوب ترین مناطق شهر است. طیف وسیعی از امکانات اجتماعی و مورد نیاز روز مانند مغازه ها، مدارس، رستوران ها، پارک ها، کافه ها، درمانگاه ها و سایر امکانات در این ناحیه وجود دارند. همچنین، این ناحیه میزبان بسیاری از وسایل حمل و نقل مانند اتوبوس ها و تراموا است.

این املاک مرکزی در فاصله چند دقیقه ای تا امکانات روزانه مورد نیاز شما واقع شده اند. پارک های مشهور ساحل آنتالیا از جمله رستوران ها و کافه ها کاملا در مقابل آپارتمان قرار دارند. فرودگاه بین المللی آنتالیا 15 کیلومتر، ساحل کنیالتی 800 متر، موزه آنتالیا و نزدیک ترین بیمارستان 650 متر است، کالیجی (شهر قدیم) 2 کیلومتر و مرکز خرید مارک آنتالیا 2.5 کیلومتر با این املاک در آنتالیا فاصله دارند.

این پروژه مسکونی جدید در زمینی به مساحت 877 متر مربع ساخته می شود. این پروژه شامل 4 طبقه و 21 آپارتمان می باشد. در هر طبقه 4 آپارتمان وجود دارد. این پروژه لوکس دارای باغ، آسانسور، پارکینگ داخلی برای هر آپارتمان، پارکینگ در فضای بیرونی، رمپ معلولین، پناهگاه مشترک، پمپ و مخزن آب می باشد.

در اینجا 3 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس 127 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و تراس دارد.

آپارتمان 2 خوابه 112 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن دارد.

آپارتمان 4 خوابه دوبلکس 190 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق لباسشویی، بالکن و تراس دارد.

تمام آپارتمان ها از طراحی داخلی لوکس با در نظر گرفتن بهترین جزییات برخوردار می باشند. این آپارتمان ها با درب فلزی، رختکن، آیفون، نور نقطه ای، پرده های اتوماتیک، آنتن ماهواره ای، تهویه مطبوع و زیرساخت های گاز شهری و لوازم آشپزخانه مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی املاک مناسب با موقعیتی مطلوب در مرکز آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / مرکز

آسانسورپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 101.000 €4+1 آپارتمان 190.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.6.2019 09:20:03

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان 3 خوابه کاملا مبله در کنییالتی آنتالیاآپارتمان 3 خوابه کاملا مبله در کنییالتی آنتالیا99.600 €3+1کنییالتی / آنتالیاخانه های لوکس در کنییالتی نزدیک ساحلخانه های لوکس در کنییالتی نزدیک ساحل98.500 €2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیاآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا101.600 €3+1کپز / آنتالیاآتلانتیس سیتی هومزآتلانتیس سیتی هومز102.500 €2+1کنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم