تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا

آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 174.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 280 m²
 • 4+1 dp
 • 3
 • 3
 • 2014
 • 5
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 4 km
 • 20 km
شماره ملک AYT-928

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به امکانات اجتماعی و مدارس
• زندگی لوکس
• دید کوه

آپارتمان های دوبلکس 4+1 با ارایه استانداردهای زندگی مدرن در کنییالتی، محله ملایوسف

آپارتمان های فروشی آنتالیا در محله کنییالتی واقع شده اند. کنییالتی با دسترسی به کلیه امکانات اجتماعی و روزمره، خریداران را به یک زندگی آرامش بخش دعوت می کند. محله کنییالتی با سبک زندگی لوکس، موقعیت مکانی عالی و محلی و امکانات غنی، کاملا برجسته است. اگر می خواهید آپارتمانی در آنتالیا خریداری کنید، کنییالتی انتخابی عالی برای شماست.

این آپارتمان ها با امکانات محلی مانند رستوران ها، مدارس، بازارها، جاده اصلی، ساحل، مسجد، پارک ها، بازارها، دستگاههای خودپرداز و ایستگاه های اتوبوس فاصله کوتاهی دارند. این آپارتمان های فروشی در آنتالیا 4 کیلومتر تا ساحل، 8 کیلومتر تا مرکز شهر و 20 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

در کل 2 بلوک با 5 طبقه و 16 آپارتمان در این مجموعه وجود دارد. این مجموعه مسکونی دارای امکانات زیادی از قبیل آسانسور، پارکینگ های سرپوشیده و روباز، زمین بازی کودکان، سونا، سرایداری، مرکز ورزشی، باغ، آلاچیق، استخر، دوربین های امنیتی 24/7 و نگهبانی است.

در اینجا تنها یک آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان دوبلکس 4 اتاق خوابه 280 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، 2 حمام اختصاصی، 2 بالکن و تراس وجود دارد.

این آپارتمان با تجهیزات با کیفیت بالا از قبیل 6 تهویه مطبوع، پنجره از سقف با سنسور زمان باران، اینترنت وای فای، پله مارپیچ شیک داخلی سیستم صوتی تعبیه شده، دوش، وسایل آشپزخانه، کمد فلاش گسترده، کرکره، نور مخفی، سیستم گاز طبیعی، اتاق رختکن و لباسشویی و سیستم آنتن ماهواره میباشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمانهایی با موقعیت عالی در کنییالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 174.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.10.2020 14:51:59

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
مارینا هومزمارینا هومز171.100 €3+1 dpکنییالتی / آنتالیااملاک و مستغلات لوکس با امکانات عالی در کنییالتیاملاک و مستغلات لوکس با امکانات عالی در کنییالتی166.800 €3+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونیآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونی175.000 €4+1 dpکنییالتی / آنتالیا آپارتمان 3+1 آماده تحویل با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا آپارتمان 3+1 آماده تحویل با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا179.500 €3+1لارا / آنتالیا