تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول

آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلرآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-19آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول, تصاویر داخلی-20
قیمت از 51.700 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باجیلر
 • 73 m² - 149 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1,2, 3, 4, 5
 • 2019
 • 20
 • آماده تحویل
 • 8.5 km
 • 35 km
شماره ملک IST-397

3 دلیل اصلی برای خرید

• کلید آماده تحویل
• 5 دقیقه فاصله تا بزرگترین مرکز خرید منطقه
• جنب بزرگراه اروپایی

آپارتمان های راحت در استانبول 5 دقیقه تا بزرگترین مرکز خرید باغجیلار

آپارتمان هایی راحت در باغجیلار، در تقاطع هر سه پل استانبول واقع شده است. باغجیلار منطقه ای در حال توسعه است که بسیاری از پروژه های لوکس املاک و مستغلات را در خود جای داده است. این منطقه به لطف خطوط حمل و نقل توسعه یافته از جمله مترو و تراموا که از اینجا عبور می کند به خوبی با مرکز شهر در ارتباط هستند. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مراکز خرید، امکانات بهداشتی و آموزشی در این منطقه وجود دارند. این منطقه برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند بهترین انتخاب است.

آپارتمان های آماده تحویل در کنار بزرگراه اروپایی تنها چند دقیقه با پل های 2 و 3 فاصله دارند. به راحتی می توانید به مسلک، لونت، مدیاکوی، فاتیح، باکرکوی، بیلیکدوزو، اسنیورت سفر کنید. این آپارتمانهای فروشی مناسب در استانبول با مرکز خرید استانبول، دانشگاه آتین باش، مدارس خصوصی، بیمارستان ها و بسیاری از مراکز تجاری مانند مرکز تجارت اوستوک فاصله کوتاهی دارند. همچنین، فرودگاه استانبول 35 کیلومتر، ساحل کانارایا 10 کیلومتر، حوزه اکسپرس 2 کیلومتر، فرودگاه بین المللی صبیها گوجن61 کیلومتر، مرکز استانبول 3.5 کیلومتر، بزرگراه اروپا 1 کیلومتر و دریا 8.5 کیلومتر با این آپارتمان فاصله دارد

مرکز خرید در این منطقه: مرکز خرید 212، مرکز خرید آرنا پارک، مرکز خرید اوتلت دپوزیت و مرکز خرید استانبول.

مدارس این منطقه: دانشگاه آلتینباش استانبول، دانشگاه کمربورگاز، مهدکودک خصوصی یلدز، دانشكده بین المللی عرب، مهدکودک مینیك نفسلر، دبستان كاراكاوزلان، مدرسه پردیس باتیشهیر، مدرسه خصوصی باتیشهیر پردیس، مدرسه بال اوزو و مدارس خصوصی محموت بی یالدیز.

بیمارستان های این منطقه: بیمارستان اطفال اییشلی، بیمارستان خصوصی، یک بیمارستان مدیاپل، بیمارستان خصوصی مدیاپل، مرکز پزشکی خصوصی آردا، بیمارستان اردم، مرکز بهداشت خانواده گی کمال پاشا، مرکز پزشکی ایشیک، مرکز پزشکی خصوصی خانواده و بیمارستان استانبول خصوصی.

این مجتمع مسکونی با 20 طبقه شامل یک بلوک و 120 آپارتمان در زمینی به مساحت 3.500 بنا شده است. این مجتمع دارای پارکینگ های روباز و سرپوشیده، زمین بازی کودکان، مرکز بدنسازی، سونا، ژنراتور، مخزن آب، زمین ورزشی چند منظوره (زمین بسکتبال، فوتبال و والیبال)، نگهبانی 24/7، آسانسور و مسیرهای پیاده روی میباشد.

در این مجتمع 3 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان های 1 خوابه 73 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن.

آپارتمان های 2 خوابه 108 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، 3 بسته و 1 بالکن معمولی.

آپارتمان های 3 خوابه 149 متر مربع با یک اتاق نشیمن، اتاق باز یا آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، 2 یا 4 بالکن بسته و 1 بالکن معمولی.

این آپارتمان های فروشی در استانبول دارای طراحی داخلی مدرن شامل درب فلزی، پنجره های پی وی سی، کابین دوش، گاز طبیعی، سیستم آبپاش، آیفون تصویری، لوازم آشپزخانه، کفپوش، سرامیک و کف پارکت، عایق صدا، اتاق رختکن و تهویه مطبوع است.

لطفا برای دسترسی به جزییات و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای آماده تحویل در باغجیلار در استانبول

آپارتمان / استانبول / باجیلر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 51.700 €2+1 آپارتمان 75.800 €3+1 آپارتمان 112.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای معاصر استانبول در کنار طبیعتآپارتمانهای معاصر استانبول در کنار طبیعت50.900 €Std, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1عمرانیه / استانبولاملاک آماده تحویل با طراحی مدرن در استانبولاملاک آماده تحویل با طراحی مدرن در استانبول48.400 €2+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های مجلل در مجتمعی لوکس در استانبولآپارتمان های مجلل در مجتمعی لوکس در استانبول51.700 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1سنجاق تپه / استانبولآپارتمانهای لوکس استانبول در موقعیت مکانی عالیآپارتمانهای لوکس استانبول در موقعیت مکانی عالی52.200 €1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4.5+1باغچه اولری / استانبول