تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا

کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoکل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-1کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-2کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-3کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-4کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-5کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-6کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-7کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-8کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-9کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-10کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-11کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-12کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-13کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-14
قیمت 1.353.200 €
  • اطلاعات عمومی
  • هزینه آژانس املاک 2 درصد
  • آنتالیا / کنییالتی
  • 783 m²
  • 06/2021
  • 4
  • در حال ساخت
  • 12 km
  • 3 km
  • 26 km
شماره ملک AYT-1051

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به امکانات اجتماعی
• مستاجر شرکت
• فرصت سرمایه گذاری

کل ساختمان برای فروش با 16 آپارتمان و فروشگاه تجاری در آنتالیا، ترکیه

کل ساختمان برای فروش در محله خورما، کنییالتی واقع شده است. کل ساختمان برای فروش در آنتالیا، ترکیه از تمام امکانات رفاهی روزانه مانند مارکیت ها، بانک ها، مدارس، داروخانه ها و بیمارستان ها در فاصله پیاده روی قرار دارد. این ساختمان بزرگ 3 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 6 کیلومتر تا مرکز خرید 5-ام میگروس، 8 کیلومتر تا آکواریوم و پارک ساحلی آنتالیا، 10 کیلومتر تا موزه آنتالیا، 12 کیلومتر تا مرکز شهر، 13 کیلومتر تا شهر قدیمی و 26 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این ساختمان دارای زمینی به مساحت 783 متر مربع است و در مجموع دارای 16 آپارتمان از 1+1 تا 3+1 و یک مغازه تجاری است. این ساختمان دارای پارکینگ در فضای باز، آسانسور، یک باغ خوب نگهداری شده، استخر شنا، دوربین های امنیتی 24/7 و یک کابینت امنیتی است.

مغازه تجاری دارای مساحت 250 متر مربع است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و تراس هستند.

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و تراس هستند.

این آپارتمان ها دارای درب های فولادی، رختکن، گاز طبیعی، پکیج آبگرمکن، روشنایی نقطه ای و لید، سیستم های مخابره ویدئویی داخل ساختمان، تهویه مطبوع در هر اتاق، اینترنت، آشپزخانه داخلی، سیستم های تلویزیون ماهواره ای و کرکره ها هستند.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی کل ساختمان برای فروش با مستأجر شرکت در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخرپارکینگدوربین امنیتیباغساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.353.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 1.12.2020 13:49:59

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های شگفت انگیز ساحلی در آنتالیا ترکیهآپارتمان های شگفت انگیز ساحلی در آنتالیا ترکیه550.000 €3+1, 4+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان با نما های دریا و شهر قدیمی در موقیعت مکانی عالی در آنتالیاآپارتمان با نما های دریا و شهر قدیمی در موقیعت مکانی عالی در آنتالیا520.800 €3+1 مرکز / آنتالیا