تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

چرا املاک لوکس در کالکان خریداران بین المللی را جذب می کند

12.11.2018

بسیاری از اتباع خارجی یا به منظور سرمایه گذاری و استفاده در تابستان و یا جهت زندگی در سراسر سال، در ترکیه ملکی خریداری کرده اند. درک این محبوبیت دشوار نیست زیرا کشور ترکیه یک شیوه زندگی منحصر به فردی را، همراه با قیمت های مقرون به صرفه در املاک و مستغلات ارایه می کند، اما املاک لوکس در کالکان، به عنوان بهترین املاک و مستغلات ترکیه، اعتبار مضاعفی بدست آورده اند.

در حالی که خریداران خارجی که بودجه حداقلی را برای اینکار اختصاص می دهند، اغلب به آلتینکوم در ساحل دریای اژه و یا منطقه پر جنب و جوش فتحیه روی می آوردند، کالکان سرمایه گذاران را که بهترینها را می خواهند وبدنبال شیوه زندگی مدیترانه ای ترکیه هستند را بخود جلب میکند. این امر بخصوص برای دوستداران بریتانیایی ترکیه بسیار دلپذیر است که اجازه اقامت رسمی در ترکیه را دارند.

بدون شک این بخش از املاک و مستغلات ترکیه در کنار املاک میلیونرهای بدروم و محله های خاص استانبول قرار دارد. اما چه چیزی باعث می شود که در قیاس با اقامتگاه های مجاورش مانند کاش و پاتارا متمایز باشد و چرا خریداران خانه های لوکس به آنجا می آیند؟

چرا املاک لوکس در کالکان خریداران بین المللی را جذب می کند

چرا خریداران عاشق خانه های لوکس کالکان هستند؟

1: چشم انداز شگفت انگیز و استخرهای بسیار بزرگ

موقعیت جغرافیایی کالکان بصورت یک خلیج کوچک بعلاوه یک خط ساحلی طولانی در ساحل دریای مدیترانه است. در حالی که ترکیه دارای 5000 مایل خط ساحلی است، برای بسیاری، دریای مدیترانه یکی از زیباترین مقاصد این کشور است و با موقعیت معتبر ساحل مدیترانه ترکیه، قایق ها را از سراسر جهان بخود جذب می کند.

زمینهای اطراف خلیج کوچک بگونه ای است که هرچه بیشتر در عمق آن وارد شوید و از آن بالا روید، چشم اندازی زیبا از آسمان آبی، تپه های سبز و دریای کریستالی آبی می بینید. معماران از این طرح جغرافیایی به نفع خود استفاده می کنند و املاک را از دیوار تا سقف شیشه ای روبه دریا می سازند تا مالکان خانه هنگام برخواستن از خواب با دید فوق العاده ای روبه رو شوند.

یکی دیگر از موضوعات مهم این است که 99 درصد از ویلا های لوکس شهر، از استخرهای خصوصی بسیار بزرگ با دیدهای خیره کننده برخوردارند. با ادامه روند تمایل به زندگی در فضای باز، این استخرها یک مزیت فروش عمده برای سرمایه گذاران است که خانه های خود را برای کسب درآمد اجاره ای مضاعف خریداری می کنند.

2: فضای یزرگ زندگی

در گذشته، در ترکیه خانه ها برای دو امر ساخته می شدند؛ کاربردی بودن و ارزان بودن. امروزه با پیشرفت معماری، مردم فضای بیشتری یرای زندگی می خواهند. این نقطه ای است که خانه های مجلل کالکان به سمت آن می روند؛ زیرا آنها فضاهای بزرگی را ارایه می کنند.
با بودن در یکی از استراحتگاههای مدیترانه، زندگی شبانه روزی حول فضاهای باز و غذا خوریهای بیرونی با تراسها و پاسیوهای بزرگ برای آرامش، صرف غذا و تحسین چشم اندازهای دیدنی آن می گردد.

املاک از فضای داخلی وسیعی برخوردارند و در حالی که معمولا متراژ املاک بین 70 تا 110 متر مربع است، بسیاری از ویلاها در کالکان مساحت 300 متر مربعی یا بیشتر دارند و از اتاق های اضافی برای انعطاف پذیری بیشتر برخوردارند.

چرا املاک لوکس در کالکان خریداران بین المللی را جذب می کند

بهترین مناطق برای خرید

کالکان یک ناحیه عالی در املاک و مستغلات ترکیه است، اما دو ناحیه قابل توجه در مرکز شهر وجود دارند که به خاطر املاک خارق العاده شان که اغلب بیش از 1 میلیون پوند فروخته می شوند شناخته شده اند. کیسلا آندومورلوک که در کنار بخش شرقی خلیج قرار گرفته اند، معتبرند.

اینجا یک ناحیه مرکزی نیست، اما با یک پیاده روی 30 دقیقه ای از مرکز شهر قدیمی، آن یک حریم اختصاصی را ارایه می دهد که یک ویژگی حیاتی برای شیوه زندگی به سبک میلیونرهاست. در بخش غربی چشم انداز فوق العاده ای از غروب آفتاب و ردیف صندلیهای بسیار زیبا که به شهر اصلی می رسند، وجود دارد.

اگر بودجه شما به آن اندازه نیست، به مناطق دیگر مانند خلیج کالامار، اوراتالان و کیزی تاش که در سوی دیگر بزرگراه اصلی دی 400 قرار دارند، توجه کنید. املاک و مستغلات آنها شامل خانه های پر زرق و برقی با قیمتهای کمتر از 300.000 پوند است.

بیشتر بخوانید

اگر علاقه مند به خرید ملکی لوکس در کالکان هستید، نمایندگان فروش بومی ما پاسخگوی سوالات شماهستند و تورهای بازدید مربوطه را هماهنگ می کنند. با آنها در اینجا تماس بگیرید و یا نمونه کارهای ملکی ما در کالکان که ویلا و آپارتمانهای مدرن فروشی در این محل ساحلی باشکوه را نشان می دهند، ببینید.

اخبار املاک18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
13.04.2021
روشهای تقلبی شهروندی ترکیه شناسایی شد
1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
خواندن همه خبرها
بالا
برو به