تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مسابقات قهرمانی تیم آماتورگلف جهانی ۲۰۱۲ | بلک ، ترکیه

5.05.2010

گلف است گفته می شود بازی را از اشراف است. در طول یک دوره از زمان ، بازی را به یک شوق برای بازیکنان از سراسر جهان توسعه یافته است. در سال ۱۹۵۸ فدراسیون بین المللی گلف بود برقرار شده است. تنها هدف از راه اندازی این بدن برای ترویج آگاهی و روح بازی در میان مردم بود. پس از چند دهه این بازی شده است به طور گسترده ای در حدود ۱۱۰ کشور در سراسر جهان ایفا کرده است. فدراسیون شده است به عنوان نماینده ورزش گلف توسط کمیته بین المللی المپیک به رسمیت شناخته شده است. اگرچه فدراسیون یک سازمان بزرگ داشته باشند ، اما با کمک و همکاری نهادهای ملی بسیاری از کشورهای فدراسیون موفق شده است که در ترویج گلف را در یک مقیاس گسترده بوده است. فدراسیون به عنوان شورای گلف آماتور جهان در سال ۲۰۰۳ تغییر نام داد. تنها هدف از این فدراسیون است که برای سازماندهی مسابقات آماتور برای مردان و زنان پس از هر دو سال یکبار. بدن سعی گلف در سال ۲۰۱۲ بازی های المپیک گنجانده شده ، اما نمی تواند آن را مورد تایید است. با این حال ، کمیته بین المللی المپیک ، آن را به بخشی از ۲۰۱۶ بازی های المپیک با ۶۳ رای موافق پذیرفته شده و تنها ۲۷ در برابر این پیشنهاد.

علاوه بر گلف بسیاری دیگر از بازی ملتها ، ترکیه آمده است راه بسیار طولانی را در پیش است. گلف فدراسیون ترکیه در سال ۱۹۹۶ با نظر به ترویج محیط زیست سالم برای ارتقاء گلف در کشور تعیین شد.سازمان منحصر به فرد فضای بازی و یادگیری با تنظیم فوق العاده از حوادث که در آن هزاران نفر از بازیکنان آماتور از سراسر جهان شرکت به گلف بازان جوان ارائه شده است. از آنجا که چهارده سال گذشته فدراسیون قادر به حدود 70 تورنمنت در سطح ملی و بین المللی سازماندهی شده است. این تعداد از امکانات زیرساخت های آموزشی ، در این کشور ترویج می شود. ۴۵۰۰ گلف بازان گفت : از آن زمان به بعد گواهی شده است. با توجه به این ترکیه تلاش های بی آرام دنبال وضعیت اکثر گلف کشور به سرعت در حال ظهور در اروپا به دست آورد.

جهانی تیم در مسابقات قهرمان

World Golf Amateur Team Championship 2012 logo

ی گلف آماتور ۲۰۱۲ اعلام شده است در شهر بلک ، آنتالیا ، ترکیه برگزار خواهد شد. این موفقیت نقطه عطفی توسط ملت ترکیه است که به وضوح نشان دهنده تعهد مردم ترکیه برای ترویج گلف در کشور نشان داد. ۷۰ میلیون جمعیت است که عمدتا از نسل جوان که دوست دارد به تماشا و بازی گلف به عنوان یک ورزش تشکیل می دادند. برگزاری این رویداد مگا تلاش فدراسیون در ایجاد محیط سالم و مساعد برای یادگیری و شاهد گلف را افزایش دهند.

یکی از برآوردها ، پیش بینی کرده است مشارکت از ۱۵۰۰ بازیکن در مسابقات قهرمانی. کاملا تعداد زیادی از تماشاگران نیز انتظار می رود برای دیدار از ترکیه در طول مسابقه است. ترتیبات موفقیت آمیز این رویداد مگا ملت ترکیه در جذب تمرکز جهان بر روی او کمک کند. و همچنین این شانس را به سازمان ملل ارائه می آیند و شاهد مسابقات که در حال تلاش برای پیروزی در وضعیت میزبان را برای مسابقات بعدی.

برای اعطای مسئولیت میزبان تیم آماتور گلف جهان به مسابقات قهرمانی ۲۰۱۲ رقص باله در گلف فدراسیون بین المللی برگزار شد. ترکیه شده اس

ت قادر به گرفتن وضعیت میزبان با کسب ۷۶ رای از مجموع ۹۲ . این بزرگترین تصویب نسبت رای توسط هر کشوری برای ترتیب دادن این رویداد به دست شده است. بلک شده است برای این مسابقات از سوی مقامات در ترکیه اختصاص داده است.بلک نامیده می شود یک شهر رویایی برای گلف بازان است. گلف فدراسیون ترکیه افتخار منحصر به فرد شود ، جوانترین بدن برای مدیریت چنین قهرمانی است. برای رقابت های گلف بسیار عالی آماده سازی دوره های در حال انجام در ترکیه است.
آنتالیا ، ترکیه به عنوان صحنه جهانی های ۲۰۱۲ قهرمانی تیم آماتور انتخاب شده است ، فدراسیون بین المللی گلف پس از کنفرانس (ای جی اف ) مورد تأیید است. مسابقات قهرمانی زنان ۲۵ برای اسپیریتو سانتو غنیمت و مسابقات قهرمانی مردان 28 برای جایزه آیزنهاور خواهد شد در سپتامبر ۲۰۱۲ برگزار شد.انگیزه اصلی برای انتخاب ترکیه گلف فدراسیون اذعان به تلاش مداوم و بی قراری که در توسط این سازمان برای رشد این ورزش شگفت انگیز را در کشور قرار داده شده است. پیشرفت تا کنون ساخته شده بازی با هر یک از کشورهای موجود در بازی گلف را ندارد. کشورهای دیگر که از مناقصه برای گرفتن حقوق از میزبانی مسابقات قهرمانی ایتالیا و اتریش تشکیل شده است.

برای تیم آماتور گلف جهان به مسابقات قهرمانی ۲۰۱۲ سه دولت از دروس هنر توسط مقامات انتخاب شده اند. این کورنلیا باشگاه گلف ، باشگاه گل

ف گلوریا و آنتالیا باشگاه گلف در شهر بلک از استان مدیترانه آنتالیا. آنتالیا خانه فروش املاک بلک واقعی در اطراف این زمین گلف.
رئيس جمهور فدراسیون گلف ترکیه ابراز کرده است ، شادی اش را بر تصمیم گیری است. او احساسات خود را در شیوه ای بسیار مطبوع تأکید شده است. با توجه به این قهرمانی ، او انتظار دارد که تعداد زیادی از گلف بازان جوان توجه به بازی پرداخت. تعدادی

از زمین های گلف است به احتمال زیاد یک جهش بزرگ به افزایش هر ساله است. قهرمانی خواهد بود با ۷۲ بازی سکته مغزی چاله ها ایفا کرده است. هر تیم از سه بازیکن آماتور تشکیل شده است. در حال حاضر همه چشم از سراسر جهان در ترکیه را به جهان جوانترین فدراسیون گلف چگونه رفتن به برگزاری چنین رویداد مگاپیکسل با موفقیت و شجاعت است.

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به