تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

شما فقط با یک کلیک می توانید ملکی را با ارز رمزنگاری شده خریداری کنید

19.09.2020

شما فقط با یک کلیک می توانید ملکی را با ارز رمزنگاری شده خریداری کنیدآنتالیا هومز، مارک برجسته ترکیه در فروش املاک و مستغلات به سرمایه گذاران بین المللی، با یوترست، پیشروترین پلت فرم راه حل های پرداخت ارز رمزنگاری شده در جهان، پیوست. به این ترتیب، آنتالیا هومز زمینه را برای بیش از 50 میلیون کاربر ارز دیجیتال در سراسر جهان فراهم کرد تا با راحتی کارت های اعتباری، بدون تأثیر پذیری از نوسانات نرخ ارز، با استفاده از پول

رمزنگاری از جمله بیت کوین، اتریوم، ریپل، املاک و مستغلات را با خیال راحت خریداری کنند.
همانطور که در دنیا، در ترکیه نیز خرید یا فروش ملک با ارزهای رمزنگاری شده امکان پذیر است. با این حال، مشکل اعتماد و نرخ بی ثبات ارز بزرگترین مانع رشد حجم معاملات است. آنتالیا هومز، مارک پیشرو شرکت سهامی املاک و مستغلات تکچه اورسیز پیشرو در ترکیه، در فروش املاک و مستغلات برای خارجی ها، برای از بین بردن این موانع با یوترست، پلت فرم پیشرو راه

حل های پرداخت در اروپا، متحد شد.
به لطف این همکاری قوی، معاملات املاک و مستغلات به طور قابل اعتماد در تمام ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین ارائه می شود و مشتریان خود را قادر می سازد تا پرداخت کنند بدون اینکه در حد روزانه ارز رمزنگاری گیر کنند و یا تحت تأثیر نوسانات نرخ ارز رمزنگاری شده قرار بگیرند. با استفاده از این روش، کاربران می توانند فقط با سهولت اسکن یک کد QR انتقال پول را انجام دهند.

یک حرکت مهم در زمینه پروپ تچ (Prop Tech)

با یادآوری اینکه در دنیا 400 میلیارد دلار سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در خارج از کشور وجود دارد، بایرام تکچه، رئیس شرکت سهامی املاک و مستغلات تکچه اورسیز اظهار داشت که سال گذشته ترکیه در فروش 45 هزار املاک و مستغلات از سرمایه گذاران بین المللی 6 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. آقای تکچه تأكید كرد كه تركیه باید به برنامه های پروپ تچ اهمیت بیشتری دهد تا سهام بیشتری از این بازار بدست آورد و تأكید كرد كه آنها در حال تلاش برای ایجاد زمینه های جدید هستند.

با یادآوری اینکه آنها امکان پرداخت با پول رمزنگاری شده در بخش املاک و مستغلات را از سال 2018 فراهم کرده اند، تکچه همچنین اظهار داشت که سرمایه گذاران بین المللی، به ویژه کسانی که از راه دور با محدودیت سفر در طول پاندمی، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خود را انجام می دهند، ترجیح می دهند با پول رمزنگاری شده پرداخت کنند. وی سخنان خود را به شرح زیر ادامه داد:

افزایش خرید و فروش املاک و مستغلات با پول رمزنگاری شده

"مهم است که با تغییرات پویایی همراه باشید. ما قدرت ابتکاری خود را در پرتو تجارت خود انعکاس می دهیم و همچنان در بخش پروپ تچ به رهبری بخش می پردازیم. همکاری ما با یوترست نیز گامی در جهت رسیدن به این هدف است. "

افزایش خرید و فروش املاک و مستغلات با پول رمزنگاری شده

آقای تکچه اظهار داشت كشورهايي كه در انتقال پول از جمله روسيه، چين و ايران مشكل داشته اند تمايلات بين المللي بيشتري براي سرمايه گذاري در املاك دارند و افراد بيشتري از اين كشورها در تركيه سرمايه گذاري مي كنند و دنبال كرد:

"اخیراً، می بینیم که سرمایه گذاران املاک و مستغلات از این کشورها ترجیح می دهند با پول رمزنگاری سرمایه گذاری کنند. علاوه بر این، نصف شدن بیت کوین در ماه می تقاضای خرید املاک و مستغلات با بیت کوین را در کشورهایی با استفاده فشرده از فناوری مانند آمریکا و کشورهای اروپایی افزایش داد. ما برای پیوستن به نیروهای خود در پروپ تچ و فین تچ برای ارائه معاملات قابل اعتماد با شرکت یوترست همکاری می کنیم.

مدیرعامل یوترست، Utrust CEO Sanja Kon، اظهارات زیر را در این باره بیان کرد:

وی افزود: "ما در تلاش هستیم تا ارزهای دیجیتال را به طور كامل در سراسر بازارها به تصویب برسانیم. املاک و مستغلات با پتانسیل عظیم از همه استقبال می کنند. ما نمی توانیم بیشتر خوشحال باشیم که با چنین شریک قوی و پویایی وارد بازار ترکیه شویم. "

در مورد یوترست Utrust:
یوترست پیشروترین راه حل پرداخت ارز رمزنگاری شده برای مدرنیزه کردن صنعت مالی و پرداخت و یافتن راه حلی برای روشهای پرداخت سنتی با ارائه معاملات فوری، دریافت ارز رمزنگاری شده فوری به نقدی است. به عبارت، یوترست یک سرویس POS برای پرداخت ها با پول رمزنگاری شده را فراهم می کند.

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به